GLOSA: Litoměřický místostarosta Karel Krejza jako specialista na burkiny aneb jak využít web města ke kampani

Karel Krejza. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Karel Krejza. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

LITOMĚŘICE - Nebyl by to Karel Krejza, který by nevyužil zviditelnění při každé vhodné příležitosti. Ten, který na plakátech slibuje "poctivou politiku" se poctivě stará o naše blaho. Nyní se rozhodl sdělit občanům, že burkiny ke koupání nepatří.

Reklama

Karel Krejza je politická postava, která už nepřekvapí, spíše udivuje tím, jak dokáže stále fungovat. Je to ale tím, že šéf ODS Petr Fiala pravděpodobně nezná detaily ústecké-severočeské strany, která se vlastně vůbec nezměnila, jen došlo k přeskupení sil.

Záleží na voličích, jak rozhodnou.

Karel Krejza jim jde naproti a vůbec si zřejmě neuvědomuje, že navenek působí jako Brouk Pytlík.

Tentokrát je specialistou na nošení burkin.

"Pokud naše žena jede na dovolenou do muslimských zemí, musí dodržovat tamní zvyky, včetně zahalení při koupání. Stejně tak tomu musí být i opačně a měli bychom být v tomto ohledu nekompromisní,“ tvrdí v tiskové zprávě na webu města Litoměřice místostarosta Karel Krejza.

Už tolikrát autor tohoto textu v předchozích letech přistihl tohoto neúnavného politika při šíření nepřesností, polopravd a i vyložených faulů.

Máme tu teď nový.

Pikantní je, že se Karel Krejza usvědčí sám - a pravděpodobně si to ani neuvědomuje.

V muslimských zemích totiž "Evropanky" zahaleny se koupat nemusí. Stačí uvést jednu jedinou zemi - a tou je Egypt. I když Karel Krejza jisté zná i jiná letoviska...

Žádné "Evropanky" být zahaleny při koupání být nemusí, nikdo je "burkiny" na sobě nenutí.

A tak zbývá jen parafrázovat další větu Karla Krejzy: Politik tohoto typu by neměl být zvolen, měli bychom být v tomto ohledu nekompromisní.

Závěrem. Jsme na začátku volební kampaně, takže až si Karel Krejza v médiích přečte nějaké další téma, jistě se bude k tomu chtít vyjádřit.

Jen pro příště by k tomu neměl využívat oficiální web města se svými citacemi. Stačilo, aby stanovisko města sdělila pouze tisková mluvčí.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře