Exšéf KS Lovoš Martin Kohl zkritizoval vedení Lovosic. Nově řídí kulturu a sport v Ústí nad Labem

Zastupitelé v Lovosicích. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Zastupitelé v Lovosicích. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Lovosice, Ústí n/L. - Zatímco v Lovosicích jsou dozvuky odvolání Martina Kohla z KS Lovoš, příspěvkové organizace města, bývalý ředitel se stane vedoucím nově vzniklého odboru na magistrátu v Ústí nad Labem.

Reklama

Magistrát krajského města prochází organizační změnou, některé odbory zanikají, některé se slučují a některé i nově vznikají rozdělením. Této příležitosti využil Martin Kohl, který byl odvolán z pozice ředitele KS Lovoš.

Příspěvkové organizaci města Lovosice, která má na starost provozování kulturních akcí či informačního centra, nově šéfuje Vojtěch Krejčí.

Naopak Martin Kohl se po odchodu z Lovoše neúspěšně ucházel o post ředitele ústecké zoologické zahrady. Avšak nakonec se stane vedoucím nově vzniklého odboru na ústeckém magistrátu - odboru kultury, sportu a sociálních služeb.

Martin Kohl veřejně vystoupil na posledním zastupitelstvu Lovosic, kde poté, co mu nebylo umožněno hovořit na mikrofon před zastupiteli, přítomné veřejnosti předal dopis. V něm popsal několik událostí, které považuje za nestandardní ve vztahu některých zastupitelů k pozici ředitele příspěvkové organizace města.

Konkrétně zmínil průběh příprav a financování hudebních festivalů Altros, Hašmar a Žafest nebo reprezentačního plesu města či sportovního turnaje.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře