EXKLUZIVNĚ: Albert v Litoměřicích-Pokraticích skončí do konce roku 2015. Kdo ho nahradí?

Supermarket Penny Market. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Supermarket Penny Market. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Litoměřice /VÍME PRVNÍ/ - Konec spekulací, je rozhodnuto. Společnost Ahold, která na začátku roku 2015 převzala Interspar v litoměřické obchodní zóně Želeticích, do konce letošního roku opustí supermarket v Pokraticích. Nahradí ho Penny Market.

Reklama

"Společnost Ahold se dohodla na prodeji supermarketu Albert v Litoměřicích novému provozovateli. Prodej této a dalších čtyř prodejen byl podmínkou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže pro schválení akvizice obchodních řetězců Albert a Spar," připomněla pro MojeLitoměřicko.cz mluvčí Aholdu Dagmar Krausová.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil akvizici s podmínkou, že společný podíl obchodních řetězců Albert a Spar na trhu nesmí v žádném městě přesáhnout určité procento. Z tohoto důvodu byl požadavkem Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) prodej celkem pěti prodejen Albert konkurentům.

"V návaznosti na toto rozhodnutí došlo k uzavření dohody o postoupení prodejny Albert Litoměřice v ulici Marie Majerové se společností Penny Market," uvedla pro MojeLitoměřicko.cz Dagmar Krausová.

"Supermarket bude pod značkou Albert provozován až do doby, kdy bude předán novému provozovateli," dodala mluvčí Aholdu.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře