David Rath zahájil tažení proti údajné privatizaci nemocnice v Litoměřicích

Podpisová akce Davida Ratha v Lovosicích. Foto: archiv Česká suverenita
Podpisová akce Davida Ratha v Lovosicích. Foto: archiv Česká suverenita

LITOMĚŘICE - Senátorský kandidát a lékař David Rath zahájil sběr podpisů proti údajné privatizaci litoměřické nemocnice. První podpisy nasbíral v Lovosicích.

Reklama

"Vidíme, jak dopadá nemocnice v Sušici, zažil jsem vybydlování nemocnice ve Vrchlabí, zde vždy Penta, která chce koupit i nemocnici v Litoměřicích, mluvila o tom, jak nemocnici dostane na evropskou úroveň. Místo toho  hned začala  rušit jednotlivá oddělení a snižovat kvalitu zdravotní péče," řekl na začátku petiční akce David Rath.

SOUVISEJÍCÍ: Senátor Hassan Mezian: To, co se děje u nemocnic na Litoměřicku, je důvod, abych se znepokojoval

"Jsem přesvědčen, že stejný osud by potkal i nemocnici v Litoměřicích a prodej vůbec nechápu, když nemocnice je výdělečná. Proto začínáme jezdit po okrese a vysvětlovat lidem, že je třeba o svoji nemocnici zabojovat," dodal David Rath.

Podle senátorského kandidáta akce v Lovosicích byla úspěšná. "Za necelou hodinu jsme sesbírali přes 100 podpisů a vysvětlili mnoha lidem, proč jsme akci spustili a proč v ní budeme pokračovat například hned v úterý 4. září," doplnil informaci Arpád Gebur, který kandiduje do zastupitelstva města Lovosice.

SOUVISEJÍCÍ: Pacht pro nemocnici v Litoměřicích. Lidé z radnice, kteří hledají nájemce, nejsou věrohodní, tvrdí Hassan Mezian

Reklama

Hodnocení

2.71 hvězdiček / Hodnoceno: 14x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře