Budeme hrát to, na co máme aneb fotbalové Brozany bez Bičovského

Přemysl Bičovský. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Přemysl Bičovský. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Brozany n/O. - Třebaže zkušený trenér Přemysl Bičovský dovedl fotbalisty Sokola Brozany k historickému postupu do třetí ligy, mělo jeho působení na lavičce týmu v nové sezóně rekordně krátké trvání. Přesněji: jen dvě kola. Brozanští totiž obě utkání v úvodu soutěže prohráli a klub se rozhodl ke změně.

Reklama

„Přemysla Bičovského si vážíme pro jeho skvělou hráčskou minulost i trenérskou práci, ale s předsedou klubu se domluvili na ukončení angažmá,“ uvedl brozanský manažer Jan Kudlička k nečekané trenérské rošádě.

Loučení Bičovského s týmem přišlo zrovna v období, kdy bývalý reprezentant a člen Klubu ligových kanonýrů a dlouholetý kouč řady mužstev měl 65. narozeniny. Při té příležitosti také převzal při prvoligovém utkání v Teplicích symbolicky památeční dres Teplic, kde prožil velkou část sportovní kariéry.

Nástupcem Přemysla Bičovského se stal trenér Petr Čermák.

Pod jeho taktovkou Brozany prohrály ve Štěchovicích 0:6, ale až ve čtvrtém kole se Brozanští dočkali prvního tříbodového zisku po vítězství nad SK Dobrovice 2:1.

„Debakl ve Štěchovicích snad hráče probudil, následně předvedli bojovný výkon a přálo nám i štěstí. Mezi divizí a ČFL je rozdíl v rychlosti a pohybu. Budeme hrát to, na co máme,“ vyjádřil se Kudlička před zástupci médií o brozanském podzimu.

ČTĚTE:  Brozany se chystají na třetí ligu. Nejsme pod tlakem, ujišťuje trenér Bičovský

Reklama

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře