Bruslení v Lovosicích ohroženo. Velká schůzka rozhodne, co dál

Zimní stadion, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz
Zimní stadion, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Lovosice - Komplikace při rekonstrukci zimního stadiónu v Lovosicích paralyzují rozhodnutí, zda na led v letošní zimní sezóně vyjedou bruslaři. Lovosická radnice zatím s rozhodnutím vyčkává, podle informací MojeLitoměřicko.cz verdikt má padnout v pátek 27. února 2015.

Reklama

"V současné době jsou stavební práce hotové a dokončuje se měření a regulace spolu se vzduchotechnikou," uvedla na začátku ledna 2015 Jitka Voláková z odboru regionálního rozvoje a správy lovosického městského úřadu.

Právě tato část stavby se ukázala v průběhu realizace jako problémová. Podle vyjádření města opravy probíhaly dle harmonogramu prací, avšak na základě nedostatečného zadání při výběrovém řízení, ve kterém nebylo podrobně řešeno měření a regulace se strojovnou chlazení. Díky tomu se rozšířil objem prací.

"Po zkušebním provozu by ledová plocha měla být zpřístupněna veřejnosti," uvedlo v lednu město. Jestli se tak stane, není jisté. Hlavní schůzka, která zhodnotí stávající stav, je naplánována na pátek 27. února 2015. Redakci MojeLitoměřicko.cz to potvrdila Jana Hejdová z městského úřadu.

Teprve po této schůzce má být jasněji, zda na led vyjedou bruslaři.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře