ANO Lovosice vede Milan Dian. Kandiduje i Hopp, Vojířová či Řezníčková

Milan Dian. Foto: archiv ANO
Milan Dian. Foto: archiv ANO

Lovosice - Známá jména v Lovosicích budou v první desítce kandidátky Babišova hnutí. Lídrem je Milan Dian, proděkan pro vědu a další tvůrčí činnost na fakultě výrobních technologií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Reklama

Milan Dian první, Jan Landa čtvrtý. Mezi nima Libuše Tomanová, Vladimír Hieke a Přemysl Živný. Ale také Jiří Hopp, Jan Lisa, Iva Řezníčková a Marcela Vojířová.

Posledně jmenovaná je ředitelkou lovosického Úřadu práce, to Řezníčková je učitelkou na lovosickém gymnáziu. Vyučuje biologii a tělocvik. Jiří Hopp není ten, který v současnosti sedí v zastupitelstvu a je učitelem základní školy.

V Agrofertu pracuje Vladimír Hieke, Jan Lisa je členem představenstva PREOLu.

To Jan Landa je bývalým tajemníkem městského úřadu, také bývalý radní města za Věci veřejné a v současnosti náměstek ministra životního prostředí Richarda Brabce, který je bývalým generálním ředitelem Lovochemie. Právě s Brabcem se Landa pracovně potkával v několika chemických společnostech jako Unipetrol či Spolana.

Lídr kandidátky ANO v Lovosicích Milan Dian je současným proděkanem pro vědu a další tvůrčí činnost na fakultě výrobních technologií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Dříve vyučoval odborné technické předměty na středním odborném učilišti v Lovosicích, později pracoval jako trenér obchodních a finančních poradců v Generali Pojišovna.

ČTĚTE:  V ANO Litoměřice nenajdete politiky z jiných stran, říká Petr Urbánek

Petr Benda se odklonil od Paroubka. V Teplicích podporuje Pro sport a zdraví

Politické přestupy před volbami. Václav Červín a Vladimír John kandidují za STAN

Bývalý tajemník Lovosic Jan Landa povede kandidátku ANO Lovosice

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře