Litoměřicko - AKTUALITY

MHD Litoměřice bude zdarma. A mají vzniknout i dvě nové linkyMHD Litoměřice bude zdarma. A mají vzniknout i dvě nové linky

LITOMĚŘICE - Od května 2018 bude veřejná doprava zdarma. Zastupitelé posvětili, aby v Litoměřicích MHD nebyla pro cestující placená. Veškeré náklady půjdou z městského rozpočtu.

Bude do voleb pronajmuta nemocnice v Litoměřicích? Kritéria tendru budí pochybnosti, naznačuje opoziceBude do voleb pronajmuta nemocnice v Litoměřicích? Kritéria tendru budí pochybnosti, naznačuje opozice

LITOMĚŘICE - Ještě před podzimními kmunálními volbami 2018 pravděpodobně plánuje stávající litoměřická koalice prosadit pronájem - pacht - akciové společnosti Nemocnice Litoměřice.

Předvolební tah? V Litoměřicích má být MHD zdarmaPředvolební tah? V Litoměřicích má být MHD zdarma

LITOMĚŘICE - Strakonice, Frýdek-Místek nebo Lovosice. V těchto městech je nově městská hromadná doprava (MHD) zdarma. To samé má být v Litoměřicích.


Kulturní centrum Lovoš po rekonstrukci je otevřeno pro veřejnost. Zatím na zkouškuKulturní centrum Lovoš po rekonstrukci je otevřeno pro veřejnost. Zatím na zkoušku

LOVOSICE – Přestože ne vše je hotové, po několika měsíčních opravách sálu a přilehlých prostor se otevírá Kulturní centrum Lovoš pro veřejnost.

Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe?Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe?

LITOMĚŘICE - Podzemní parkoviště v bývalém železničním tunelu v centru Litoměřic zřejmě nebude. Naopak se rýsují nové plochy, kde by ve větším množství parkovala auta.

Parkovací dům v bývalém železničním tunelu asi nevznikneParkovací dům v bývalém železničním tunelu asi nevznikne

LITOMĚŘICE - Náklady přes 100 milionů a žádná dotace na obzoru. Uvažovaný parkovací dům v bývalém železničním tunelu v centru Litoměřic zřejmě nebude.


Litoměřická Palachova městský bulvár nebude, kritizují obyvatelé nový vzhled uliceLitoměřická Palachova městský bulvár nebude, kritizují obyvatelé nový vzhled ulice

LITOMĚŘICE - Kritika obyvatel litoměřické Palachovy ulice na průběh výstavby i vzhled nového městského bulváru zazněla na zastupitelstvu města. Realita je prý odlišná od toho, co se píše například na …

Litoměřické gymnázium změní řediteleLitoměřické gymnázium změní ředitele

LITOMĚŘICE - Krajští radní vybrali nového ředitele Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Po šesti letech z funkce odchází Miloš Štyks.

Lovosice mají polozapuštěná kontejnerová stáníLovosice mají polozapuštěná kontejnerová stání

LOVOSICE - V ulicích Lovosic je osm nových stanovišť vybavených polopodzemními kontejnery pro sběr separovaného a směsného komunálního odpadu z domácností.


V lesoparku Osmička v Lovosicích půjde k zemi 100 stromůV lesoparku Osmička v Lovosicích půjde k zemi 100 stromů

LOVOSICE - Začala závěrečná fáze obnovy porostů v lesoparku Osmička v Lovosicích. Bude pokáceno bezmála 100 stromů topolu kanadského.

Autobusy MHD v Lovosicích budou jezdit zdarmaAutobusy MHD v Lovosicích budou jezdit zdarma

LOVOSICE - Cestující v lovosickém autobuse městské hromadné dopravy nic nezaplatí. Město vše bude dotovat z rozpočtu.

Lovosice budují nová parkovací místa. Kde budou?Lovosice budují nová parkovací místa. Kde budou?

LOVOSICE - Prvních 16 parkovacích míst vznikne nově v lovosické ulici Wolkerova. Ty vznikly směrem k podchodu k Teplickému nádraží.


Strana 1 z 61
1 2 3 »»