Vítězka Miss Libereckého kraje bude moci rok jezdit v Nové Škodě Fabia, říká šéfka soutěže Veronika Šťastná

Veronika Šťastná. Foto: archiv Miss Liberecký kraj
Veronika Šťastná. Foto: archiv Miss Liberecký kraj

Liberec - "Největší je změna oficiálního názvu soutěže, a to na Miss Liberecký kraj. Další velkou a příjemnou novinkou je hlavní cena pro vítězku," říká v rozhovoru Veronika Šťastná, ředitelka soutěže Miss Liberecký kraj.

Reklama

Pustili jste se do třetího ročníku Miss. Jaké jsou letošní novinky?

Tou největší je změna oficiálního názvu soutěže, a to na Miss Liberecký kraj. Další velkou a příjemnou novinkou je hlavní cena pro vítězku - po dva ročníky jezdila děvčata vždy jeden rok v zapůjčeném voze Škoda Citigo, v letošním ročníku vítězka bude moci rok jezdit v Nové Škodě Fabia. Finalistky také opět čeká bohatý doprovodný program, který jsme letos zase o něco vylepšili.

Když hovoříte o tom, že děvčata čeká bohatý společenský program, přibližte nám blíž některé akce, kterých se finalistky zúčastní.

V lednu finalistky čeká Maškarní ples A-styl v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, v únoru se ve stejném hotelu koná Hejtmanský ples a naše finalistky budou součástí této významné akce, v březnu pak ples Hotelů Morris a v dubnu již samotné finále.
Mezitím je čekají dvě luxusní večeře v restauraci Bílý Mlýn a v restauraci hotelu Ještěd. Nesmím zapomenout na mnoho naplánovaných návštěv salónů, firem, zástupců měst, aj.

A jaké bude letos soustředění, kde se bude odehrávat a na co se tam mohou děvčata těšit?

Letošní soustředění proběhne v krásném wellness Parkhotelu Morris v Novém Boru. Součástí soustředění budou tradičně přednášky, semináře, nácviky a v sobotu 19. 3. 2016 již zmiňovaný ples Hotelů Morris.

Vraťme se ke castingům, proč jste se v Liberci rozhodli pro veřejný casting a co to vlastně znamená?

Chtěli jsme změnu, a když se partnerem soutěže stalo Cinema City, samo se to nabídlo. Veřejný casting znamená, že na průběh tohoto castingu mají možnost se přijít podívat nejen blízcí a známí jednotlivých kandidátek, ale i široká veřejnost. Třeba se mezi diváky bude nacházet budoucí Miss Liberecký kraj, která teprve sbírá odvahu se přihlásit.

ČTĚTE:  Miss Liberecký kraj navazuje na Miss Liberec OPEN. Nabídne hodnotnější ceny pro vítězky

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře