Miss Liberecký kraj navazuje na Miss Liberec OPEN. Nabídne hodnotnější ceny pro vítězky

Korunka pro vítězku Miss Libereckého kraje. Foto: archiv pořadatele
Korunka pro vítězku Miss Libereckého kraje. Foto: archiv pořadatele

Liberecký kraj - Miss Liberecký kraj se po dvou ročnících Miss Liberec OPEN přejmenovala. Slavnostní večer proběhne v Domě kultury v Liberci. Šanci stát se nejkrásnější dívkou regionu mají slečny od 17 do 24 let, svobodné, bezdětné, které trvale bydlí nebo studují, případně pracují v Libereckém kraji. Záštitu nad akcí převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Reklama

Pořadatelem soutěže je P.J. ART Production, s.r.o. „Ke změně názvu jsme se rozhodli proto, aby akce nebyla vnímána jako ryze městská. Soutěž je otevřená pro všechny dívky z Libereckého kraje.  Původní název byl pro mnohé matoucí,“ dodal ke změně názvu výkonný producent Pavel Jakubec. Soutěž oficiálně podporují města v rámci celého Libereckého kraje.

Vítězka soutěže Miss Liberecký kraj získá na jeden rok novou Škodu Fabii, kterou do soutěže věnovala společnost Autotrend Liberec. „Ceny, které naše vítězky dostanou, překračují standardy běžných regionálních soutěží. Snažíme se laťku posouvat neustále výš,“ dodává ředitelka soutěže Veronika Šťastná. Kromě auta vítězka získá také zájezd od Melissa Travel, šperky od společnosti Preciosa, internetové připojení od firmy A-net, wellness pobyty v hotelech Morris, dárkové poukazy na kadeřnické, kosmetické a estetické služby a mnoho dalších cen. Dále budou dívky bojovat o tituly Miss Internet A-net a Miss Sympatie, kterou si zvolí diváci v hledišti. Generálním partnerem akce je Merkur Casino.

Regionální charakter soutěže podtrhuje exklusivní spolupráce se dvěma středními školami – Vyšší odborná škola sklářská a střední škola Nový Bor a Střední průmyslová škola textilní Liberec.  Nadační charakter akce zastřeší čistě krajská organizace – Hospicová péče sv. Zdislavy, která poskytuje obecně prospěšné a sociální služby na území Libereckého kraje.

„Soutěž odstartují dva castingy, v České Lípě 25. listopadu v hotelu Morris a o den později v Liberci v Cinema City v OC Forum, který bude nově veřejný. Oba castingy začínají v 16 hodin,“ informuje Veronika Šťastná. Detailní informace o castingu a o tom, jak se do soutěže přihlásit získají dívky na oficiálních stránkách soutěže www.misslibereckykraj.cz.

Po sérii castingů bude vybrána finálová dvanáctka, která absolvuje třídenní soustředění v Parkhotelu Morris v Novém Boru a v průběhu zimy se zúčastní několika společenských akcí u partnerů soutěže.

Účastnice finále se předvedou ve čtyřech klasických soutěžních disciplínách, jednou z nich bude samozřejmě divácky nejoblíbenější promenáda v plavkách. „Samotná soutěž není „jen“ o finálovém večeru. Chceme, aby si lidé soutěž užili. Mladí jistě ocení naše aktivity na sociálních sítích, plánujeme několik doprovodných akcí, kdy soutěžící budou vidět mezi lidmi. Celé je to organizačně velmi náročné, ale věřím, že to bude bavit nejen finalistky, ale i širokou veřejnost,“ plánuje manažerka produkce Lucie Jakubcová.

Finálový večer proběhne v Domě kultury v Liberci 23. dubna 2016 od 18:30 hodin. Moderátorem bude brilantní Libor Bouček, kterého v rámci kulturního programu doplní zpěvák Jaro Smejkal a kouzelník Radek Bakalář. Korunovační party se uskuteční v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře