Zdeněk Klucký zůstává trenérem Jablonce

Trenér Zdeněk Klucký. Foto: archiv FK Jablonec/fkjablonec.cz
Trenér Zdeněk Klucký. Foto: archiv FK Jablonec/fkjablonec.cz

JABLONEC - Fotbalový tým Jablonce povede i v jarní části sezóny ePojištění.cz ligy Zdeněk Klucký. Klucký z pozice asistenta trenéra nahradil v průběhu podzimu hlavního kouče Zdeňka Frťalu a své trenérské dovednosti bude moci předávat hráčům i na jaře.

Reklama

"V lize trénuji již od roku 1995, už mám něco za sebou. Možnosti vést Jablonec i nadále si vážím a budu se snažit své zkušenosti z předchozích angažmá hráčům předávát," nechal se slyšet Zdeněk Klucký po pověření z pozice dočasného kouče na hlavního.

Klucký s Jabloncem dohrál zbytek podzimu s bilancí dvou výher, jedné remízy a dvou porážek. Klucký v Jablonci působil jako hráč a později i jako trenér. Od roku 1995 působil u tehdejšího mužstva v pozici asistenta, krátce vedl tým i jako hlavní kouč. V roce 2000 byl asistentem znovu v Jablonci u hlavního kouče Petra Rady. V létě 2015 zamířil k jablonecké juniorce a přes dorost se nakonec znovu dostal k hlavnímu týmu.

Výkonný ředitel Petr Flodrman ke Kluckému pověření v tiskové zprávě klubu dodal. "Tým se pod trenérem Kluckým ve zbytku podzimu zlepšil, trenér přinesl do mužstva klid a pohodu. Věřím, že po důkladné zimní přípravě se dostaneme do horní poloviny tabulky."

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře