Vojtěch Kubista litoval: V Teplicích jsme se k ničemu nedostali

Vojtěch Kubista. Foto: fkjablonec.cz/archiv FK Jablonec
Vojtěch Kubista. Foto: fkjablonec.cz/archiv FK Jablonec

TEPLICE - Fotbalisté Jablonce byli posilněni výhrou 3:0 nad rivalem z Liberce v rámci severočeského derby. Na překvapivě jasné vítězství ale nedokázali v dalším utkání navázat a v Teplicích padli po porážce 0:1. Ačkoli Teplice dosud v bilanci domácích zápasů patřily k nejhorším celkům v soutěži, Jablonec se na Stínadlech nedokázal vůbec prosadit. Příčiny porážky hodnotil Vojtěch Kubista.

Reklama

V Teplicích jste prohráli 0:1. Důvody?

Vůbec jsme nehráli, co jsme chtěli. V soubojích jsme byli druzí, míče nám odskakovaly. Nakonec jsme se v útoku ani téměř k ničemu nedostali. Oproti derby s Libercem jsme podali horší výkon.

Před týdnem jste přejeli Liberec 3:0, ale v Teplicích to z vaší strany nebylo dobré. Proč?

Na vítězné derby jsme chtěli navázat, ale nepodařilo se nám to. Něco jsme si řekli před zápasem, ale na hřišti to bylo jinak. Těžko říct, co se stalo.

Inkasovali jste jediný gól, když po vaší teči při střele Tomáš Kučery míč změnil směr a zapadl za záda brankáře Hrubého...

Bohužel se tak stalo. Smolně jsem to tečoval a míč změnil směr mimo dosah brankáře. Ale už předtím jsme dvakrát nechali rozehrát Teplice standardku nakrátko ve středu hřiště a pak nezachytili jejich pohyb. I z toho pramenil ten inkasovaný gól. To si musíme mezi sebou vyhodnotit.

Jak tým proměňuje nový trenér Zdeněk Klucký?

Snaží se nás povzbudit, říkal nám, že jsme kvalitní hráči a pracuje na tom, abychom si více věřili. Po prvním vítězství jsme si začali věřit, z toho pramenila i například výhra v derby nad Libercem. Musíme však na sobě stále pracovat.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře