Už v pátek začíná hokejové semifinále. Liberec vyzve Piráty Chomutov

Archivní snímek z utkání Chomutov - Liberec. Foto: Ladislav Chlíbek
Archivní snímek z utkání Chomutov - Liberec. Foto: Ladislav Chlíbek

LIBEREC - Bílí Tygři Liberec vyřadili ve čtvrtfinále play-off hokejové extraligy Škodu Plzeň 4:2 na zápasy a v klidu se tak mohou připravovat na semifinále. V něm vyzvou Piráty z Chomutova, kteří překvapivě vyřadili Třinec.

Reklama

Liberec ovládl základní část a překvapení nepřipustil ani ve čtvrtfinále proti Škodě Plzeň. Západočeši sice nedali Tygrům nic zadarmo a dokázali ve dvou utkáních zvítězit. Dál jde ale Liberec.

Ten se střetne s překvapivým soupeřem. Chomutov, sedmý tým po základní části, vyřadil 4:2 na zápasy Oceláře z Třince. O to větší překvapení, když Chomutov má za sebou už předkolo play-off s Mladou Boleslaví.

Semifinálová série mezi Libercem a Chomutovem začne v pátek 31. března od 17:20 hodin. Druhý duel je naplánován o den později ve stejný čas.

Pak je naplánovaná dvoudenní pauza, kterou vyplní druhý semifinálový souboj mezi Kometou Brno a Hradcem Králové. Série mezi Libercem a Chomutovem bude znovu pokračovat na ledě chomutovské SD Arény v úterý 4. dubna od 17:20. Pátý duel je na programu o den později 5. dubna ve stejný čas.

"Očekáváme těžkého soupeře. Chomutov nemůže být v semifinále náhodou. Musíme se na něj co nejlépe připravit a trochu se mezitím odpočinout. Už se těším až to v pátek v Liberci začne a my vstoupíme do semifinálových bojů," předesílá před novou sérií s Piráty útočník Bílých Tygrů Lukáš Vantuch.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře