SYNOT ukončil spolupráci s fotbalovou ligou a Jabloncem

Sportovní manažer Jablonce Ivan Horník. Foto: jihoceskyfotbal.cz
Sportovní manažer Jablonce Ivan Horník. Foto: jihoceskyfotbal.cz

Jablonec - V čtvrtečních dopoledních hodinách oznámila obchodní skupina SYNOT odstoupení od podpory téměř všech sportovních aktivit, které společnost financovala. Tento krok se dotkne i klubu FK Jablonec, kde se společnosti skupiny SYNOT objevují v portfoliu obchodních partnerů dlouhodobě. Loga Synottipu či SYNOTu jsou na stadionu Střelnice v různé míře k vidění již několik sezón.

Reklama

Ke ztrátě jednoho z hlavních partnerů se vyjádřil i místopředseda představenstva FK Jablonec Miroslav Pelta: „Respektujeme rozhodnutí skupiny SYNOT, které je bohužel logickým krokem, který musel po změně legislativy ohledně zdanění hazardu přijít. Je to samozřejmě ztráta pro klub i celé sportovní prostředí, když přijde o tak významného partnera. Financování našeho FK Jablonec je však vícezdrojové, takže odstoupení Synotu nebude mít vliv na provoz klubu.“

Klub si velmi váží dlouhodobé spolupráce se společností SYNOT a děkuje za důvěru v předešlých sezónách. Veškeré smluvní závazky ze spolupráce mezi klubem a společností SYNOT budou dodrženy do konce právě probíhající sezóny, tedy do léta 2016.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře