Stále chceme skončit v tabulce před Libercem, říká jablonecký gólman Hrubý

Vlastimil Hrubý. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Vlastimil Hrubý. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

JABLONEC - Čistým kontem v duelu proti Teplicím přispěl k bezbrankové remíze brankář Jablonce Vlastimil Hrubý. V rámci severočeského derby řešil jen dva obtížné zákroky, v obou případech vytěsnil míč na brankovou konstrukci. Po utkání mohl gólman Jablonce v klidu hodnotit situaci svého týmu, Jablonec zakončí ligovou soutěž za týden v Karviné.

Reklama

V domácím utkání proti Teplicím gól nepadl. Jak hodnotíte bezbrankovou remízu?

Utkání jsme měli pod kontrolou, vytvořili jsme si více šancí. Škoda, že jsme nevyhráli. Jen jsme měli štěstí při dvou teplických střelách, které skončily na tyči a břevně. Nejprve jsem zasáhl tečovanou střelu Ljevakoviče, pak hosté zahrozili po rohovém kopu.

V jabloneckém posledním domácím utkání probíhající sezóny dorazilo na Střelnici jen něco málo přes dva tisíce diváků...

Není to mnoho, ale u nás v Jablonci se jedná o průměrnou návštěvu, takže už to nějak speciálně nevnímáme. Klasika.

V miniduelu o lepší umístění v tabulce s Libercem jste na tom nyní se Slovanem bodově nastejno. Je pro vás motivací skončit v tabulce před Libercem?

Určitě bychom byli rádi v tabulce před Libercem. Slovan čeká v závěrečném kole těžký duel s Mladou Boleslaví, my naopak zajíždíme do Karviné. Určitě na jejím hřišti budeme chtít vyhrát.

Co dalšího si slibujete od posledního kola v Karviné?

Očekávám těžký duel. V Karviné snad nikdo z našeho týmu ještě nehrál, takže se na to těšíme. Karvinští hrají na novém stadiónu, očekávám proto bouřlivou atmosféru. Přestože byli v soutěži nováčkem, pohybují se ve středu tabulky a poprávu se v lize zachránili.

Reklama

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře