Slovan porazil Spartu. Hráli jsme skvěle, říká Lukáš Hroššo

Lukáš Hroššo. Foto: archiv FC Slovan Liberec
Lukáš Hroššo. Foto: archiv FC Slovan Liberec

Liberec - Liberecký brankář Lukáš Hroššo několikrát podržel Slovan, aby vyhrál nad pražskou Spartou 1:0. "Myslím, že jsme hráli skvěle," hodnotil po utkání.

Reklama

"V některých fázích jsme byli lepší než Sparta, v některých zase ne. Je to cenné vítězství a jsme za něj hrozně rádi," řekl Lákáš Hroššo. Díky vítězství se Slovan se odpoutal ze sestupové příčky. V Synot lize se odehraje ještě šest utkání.

"Chceme jít zápas od zápasu. Proti Spartě jsme se ale vyhecovali, protože jsme věřili, že jí můžeme porazit. Navíc po takových zápasech máme sebevědomí vyšší a vyšší," hodnotil liberecký brankář. "Po utkání s Brnem teď táhneme bodovou šňůru, která nám dodá jen další sebevědomí do dalších utkání, která nás ještě čekají."

Vůbec poprvé dokázal odchovanec Slovanu Lukáš Pokorný skórovat v nejvyšší české fotbalové soutěži. "Jsem rád za tři body. Všichni padali, končili zápas v křečích, nechali jsme na hřišti prostě maximum. Ten můj gól je jen takový osobní bonus navíc," pravil.

"Před námi ještě leží dalších šest utkání. Za to, že jsme dokázali porazit zrovna Spartu, jsme sice rádi, ale za týden nás čeká další stejně důležitý zápas," dodal Lukáš Pokorný.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře