Návrat! Fotbalista Staniclav Tecl je zpátky v Jablonci

Stanislav Tecl. Foto: MojeLiberecko.czStanislav Tecl. Foto: MojeLiberecko.cz

JABLONEC - To je kumšt! Peltův Jablonec prodal před půlrokem v zimě útočníka Stanislava Tecla do Slavie, aby ho zanedlouho přivítal zpět. Nyní se Tecl vrací na hostování do Jablonce.

Reklama

Jablonec Tecla v zimě (jistě) výhodně prodal a nyní ho má za drobné zpátky v rámci hostování. A jelikož se jedná o šikovného útočníka, Jablonec může hlásit značně výrazné posílení v útoku. O tom se může přesvědčit už v neděli v Teplicích, kam Jablonec zajíždí v rámci 3. kola HET ligy a tam by už Stanislav Tecl mohl být k dispozici.

Tecl se neprosadil v nadupaném kádru Slavie Praha a nyní po štacích v Jihlavě a Plzni bude znovu oblékat jablonecký dres.

Názory slávistických fanoušků v otázce Teclova odchodu z pražského klubu se různí. Na webu slavia.cz řada diskutujících přijala odchod jejich hráče s povděkem, jiní se naopak Tecla zastávají a připomínají, že ve Slavii místo očekávaného působení v útoku nastupoval pod koučem Jaroslavem Šilhavým spíše na kraji zálohy, což mu tolik nesvědčilo.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat
Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci

Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení
Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?


Komentáře