Máme širší kádr, než dřív, pochvaluje si liberecký obránce Fleišman

Jiří Fleišman. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Jiří Fleišman. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

Liberec - Levý obránce Jiří Fleišman patří i v probíhající sezóně k nejzkušenějším hráčům Slovanu Liberec. A právě na fotbalisty, kteří už v lize nebo i v evropských pohárech odkopali hodně zápasů, bude tým spoléhat v náročném průběhu podzimní sezóny.

Reklama

„Máme širší kádr, než v minulých letech. Je to jedině dobře, takže se vůbec nemůžeme vymlouvat na nabitý program. Vedení mužstva pracuje systematicky v tom smyslu, že dostávají šanci i jiní hráči, kteří se třeba na začátku sezóny nevešli do sestavy,“ uvedl Fleišman. A také ligové utkání na půdě pražské Slavie to potvrdilo. Fleišman nastoupil v základní jedenáctce a byl tudíž na hřišti při remíze 2:2.

Liberečtí získali po dvou kolech čtyři body a jsou v popředí ligové tabulky. „Pozitivem je, že dáváme góly,“ připomněl Fleišman i předešlé vítězství 4:2 nad Mladou Boleslaví. Mezi střelci figurují osvědčení kanonýři Bakoš a Šural, kteří zaznamenali po dvou brankách.

Vzhledem ke zmíněnému početnému kádru byli uvolněni obránci Martin Sus a útočník Vojtěch Hadaščok na hostování do Příbrami.

„Jsem přesvědčen, že ani zápas na Slavii nám nenarušil nachystaný program přípravy na evropský pohár. Nepřipouštíme si nějaké komplikace. V Izraeli můžeme hrát s vědomím, že jsme doma nad Hapoelem Kirjat Šmona vyhráli 2:1. Takže v pomyslném poločase vedeme a můžeme vycházet z defenzivy. Cílem je neinkasovat,“ vyhlásil obránce před pohárovou odvetou.

Právě kvůli čtvrtečnímu startu (6. srpna 2015) v Izraeli byl další ligový zápas Slovanu Liberec posunut až na pondělí 10. srpna, kdy pod Ještěd přijede ambiciózní Dukla Praha. „Minule porazili Viktorii Plzeň a jsou ve formě, takže nás čeká těžký soupeř. Budeme potřebovat podporu fanoušků,“ pozval už Fleišman diváky na nejbližší ligový souboj.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře