Liberec pustil Sýkoru do Slavie, z Edenu naopak získal Voltra

Trenér Jindřich Trpišovský. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Trenér Jindřich Trpišovský. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

LIBEREC - V zimním přestupovém období zatím fotbalový Liberec pouštěl hráče směrem ven. Naposledy ze Slovanu zamířil do Slavie záložník Jan Sýkora. Naopak z Prahy do Liberce má přijít Radek Voltr.

Reklama

Liberec získal první zimní posilu. Ze Slavie zlanařil útočníka Radka Voltra, ten na severu Čech podepsal smlouvu na tři a půl roku.

Slovan zatím zaujal několika odchody, naposledy uvolnil Jana Sýkoru. Ten už zamířil se Slavií na soustředění do Číny. Na přestupové částce obě strany mlží, měla by ale patřit k největším v historii ligy. Vždyť závod o Sýkoru vzdala i Plzeň a z jednání ustoupila i Sparta.

Nyní Liberec ulovil Radka Voltra, jeho přesun do Liberce ale nemá souviset s přestupem Sýkory do Slavie. Nemá tak být hráčskou kompenzací, obě transakce jsou na sobě nezávislé.

Voltr dosud v první lize v 52 zápasech zaznamenal pouze tři branky, na podzim hostoval v Karviné. Nyní bude mít šanci v Liberci rozšířit své střelecké konto, protože jeho dosavadní gólové statistiky rozhodně nepřipomínají ofenzivního zabijáka.

Liberec má nyní v útoku pouze matadora Milana Baroše a právě Radka Voltra. Klub opustili Vojtěch Hadaščok, Nikolaj Komličenko, ve čtvrtek přestoupil do Slovácka záložník Jan Navrátil.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře