Liberec představil hned tři nové posily

Obránce Martin Kouřil. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Obránce Martin Kouřil. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

LIBEREC - Letošní zima je co do výčtu změn v kádru ve fotbalovém Liberci nadmíru bohatá. Jelikož už to vypadalo, že Slovan do jarní části první ligy nebude mít ani s kým nastoupit, na konci ledna Severočeši představili hned tři nové posily.

Reklama

Slovan v pátek prozradil jména hned tří nových hráčů, v jehož barvách na jaře budou bojovat v ePojištění.cz lize. K již známým Ondřeji Kúdelovi a Milanu Kerbrovi, jenž přišli do Liberce před několika dny, se objevily ve výčtu posil hned tři jména: Roman Potočný, Martin Kouřil a Jan Mikula.

Potočný přichází pod Ještěd z Teplic. Potočného pro velký fotbal objevil trenér Zdeněk Ščasný, jenž si tohoto útočníka vytáhl do Teplic z divizních Brozan. Předtím to zkoušel Potočný na Bohemce, tam se ale do kádru neprosadil. To naopak v Teplicích zažil perfektní vstup do angažmá, zaujal výbornou kopací technikou a nebezpečnými střelami z větší vzdálenosti. Na podzim se ale v Teplicích tolik neprosazoval a často naskakoval do hry až jako střídající hráč za Davida Vaněčka. Podle Potočného slov jej do Liberce lanařil trenér Trpišovský už po posledním teplickém zápase na podzim na Spartě.

Na hostování s opcí přichází do Liberce Jan Mikula ze Slavie Praha. Pětadvacetiletý zadák debutoval v Jihlavě, v nadupaném kádru Slavie se neprosadil.

Libereckým fanouškům je jistě také dobře známý Martin Kouřil. Ten přichází pod Ještě na půlroční hostování z Jablonce.

Reklama

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře