Jablonecká Střelnice je na utkání s Ajaxem Amsterdam vyprodána

Z utkání Ajax - FK Jablonec. Foto: archiv YouTube/TV Střelnice
Z utkání Ajax - FK Jablonec. Foto: archiv YouTube/TV Střelnice

Jablonec n/N. - Jablonecká Střelnice bude svědkem jednoho z největších fotbalových svátků ve své dosavadní historii. Klub i policie vyzývá fanoušky, aby ve čtvrtek 27. srpna 2015 dodržovali pravidla. Z pohledu divácké kapacity je stadion vyprodán.

Reklama

Celý stadion je pro odvetné utkání s Ajaxem vyprodaný. V den utkání proto budou všechny pokladny uzavřeny. Bez platné vstupenky proto nedoporučujeme ani chodit na stadion.

V den utkání budou s ohledem na zajištění pořádku v okolí stadionu dohlížet desítky policistů. Žádáme všechny fanoušky i obyvatele z okolí stadionu o shovívavost především s dopravními opatřeními. Parkování i doprava bude řízena na základě dopravního značení.

S ohledem na bezpečnostní opatření u sektoru pro hostující fanoušky bude před zahájením utkání uzavřen horní vstup na západní "B" tribunu od jižní strany. Prosím proto všechny diváky, kteří mají vstupenku na západní tribunu, aby výjimečně před začátkem zápasu využili vstup spodní po kovových schodech od křižovatky Turnovská / Vrkoslavická (od Kauflandu). Pořadatelská služba bude na toto opatření připravena a budou posíleny kapacity u tohoto vstupu. Po skončení zápasu bude již odchod všech návštěvníků umožněn po obou stranách západní tribuny.

Turnikety na všech vstupech budou otevřeny 90 minut před výkopem, tedy v 16:30 hodin a na pořádek na stadionu bude dohlížet zvýšený počet členů pořadatelské služby. Je vysoce pravděpodobné, že stadion bude muset pojmout jednu z nejvyšších návštěv v dosavadní historii a zároveň velká část příznivců bude na stadionu poprvé. U vstupů bude navíc docházet ke zpřísněným bezpečnostním kontrolám.

Reklama

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře