Fotbalový Liberec pustil Folprechta do Baku. Přijde rovněž o Sýkoru?

Martin Latka v modrém libereckém dresu (vzadu). Foto: archiv FK Jablonec
Martin Latka v modrém libereckém dresu (vzadu). Foto: archiv FK Jablonec

LIBEREC - FC Výprodej? I takovým označením by se daly charakterizovat přesuny z libereckého kádru směrem ven. Liberecký tým chce přes zimní přestávku přebudovat kádr, aby napravil nepovedenou podzimní část v ePojištění.cz lize.

Reklama

Naposledy zamířil liberecký záložník Zdeněk Folprecht do ázerbajdžánského klubu Neftči Baku. A to na půlroční hostování. Kompenzace? Podle posledních neoficiálních zpráv odstupné 400 tisíc korun pro Liberec a až desetinásobný plat pro samotného Folprechta v novém týmu.

Mezitím z Liberce odešli Filip Lesniak a Igor Súkenník, kterým skončilo hostování. Svolení hledat si nový klub dostali Miroslav Markovič, Milan Nitrianský a Vojtěch Hadaščok.

Velmi pravděpodobný je pak odchod šikovného záložníka Jana Sýkory. Kolem něj krouží aktuálně nejlepší tuzemské kluby Sparta, Slavia či Plzeň.

Liberec také hodlá přivítat nové hráče, zatím ale není jasné které. Prý stál o útočníka Jakubova, který ovšem zamířil do Baníku Ostrava. Na spadnutí má být příchod Miloše Bosančiče, který se ale nedávno zranil, a tak jeho přestup není zatím dotažen do konce.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře