Fotbalová senzace: Milan Baroš přestoupil do Liberce!

Stadion Slovanu Liberec. Foto: archiv FC Slovan Liberec
Stadion Slovanu Liberec. Foto: archiv FC Slovan Liberec

Liberec - O velkou senzaci na přestupovém trhu se postaralo vedení Slovanu Liberec. Před začátkem prvoligové sezóny získalo do svých řad slavného útočníka Milana Baroše, vítěze Ligy Mistrů z roku 2005 a nejlepšího střelce EURO 2004. Naposledy rodák z Vigantic působil v Mladé Boleslavi.

Reklama

Milan Baroš vstoupil do velkého fotbalu v Baníku Ostrava, následně se proslavil v zahraničí, prošel slavnými kluby jako FC Liverpool, Aston Villa, Portsmouth, Olympique Lyon či Galatasaray Istanbul. Po svém návratu ze zahraničí se ale ve zlém rozloučil s ostravským Baníkem a vloni zamířil do Mladé Boleslavi.

Ve středu Čech hrál ale pouze jen rok a nyní přestoupil do Liberce, kde podepsal roční kontrakt.

„První kontakt přišel od trenéra Trpišovského zhruba měsíc a půl zpět. O variantě příchodu do Slovanu jsme se bavili, ale byl jsem pod smlouvou v Boleslavi a proto jsme se dohodli, že tomu necháme čas. Teď se varianta, že bych přestoupil, znovu objevila a já se rozhodl, že bych to chtěl zkusit a za Slovan hrát,“ prozradil podrobnosti ke svému přesunu pod Ještěd samotný Milan Baroš.

Baroš bude v Liberci zcela jasně největší osobností, v posledních letech toho ale vinou zranění příliš neodehrál. Měl by se stát hlavní variantou do útoku, kde Slovan po odchodu Marka Bakoše tlačila bota. Bývalého reprezentanta s Libercem také na konci července čeká vstup do 3. předkola Evropské ligy.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře