Fotbalisté Turnova chtějí v MOL Cupu zaskočit Ústí

Ilustrační smímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační smímek. Foto: pixabay.com

TURNOV - Fotbalisty Turnova čeká v úterý 8. srpna pohárové utkání v rámci 2. kola MOL Cupu proti druholigovému Ústí nad Labem. A favorita chtějí potrápit.

Reklama

Turnov je účastníkem Divize skupiny C. V cestě do 2. kola MOC Cupu vyřadil už dva soupeře. Nejprve v předkole Nový Bor po výsledku 5:1 a v 1. kole přetlačil Benátky nad Jizerou 3:2. To Ústí si v prvním kole poháru poradilo s Vykáni 4:0.

Turnovu ještě ligová soutěž nezačala, divize startuje až po pohárovém souboji s Ústí nad Labem.

„Pokud sečtu tréninky se zápasy, tak na hřišti jsme byli v týdnu celkem pětkrát, takže natrénováno určitě máme. Bohužel drobné zdravotní problémy postihly Štěpána Havla, v poháru se v Novém Boru zranil brankář Majer, proto jsme přípravu absolvovali prakticky jenom s jedním. V každém případě jsme hráli s kvalitními soupeři, kteří nás dostatečně prověřili,“
řekl trenér Turnova na webu turnovskovakci.cz Josef Petřík.

Současný kouč Turnova je synem známého bývalého libereckého trenéra Josefa Petříka, který vedl Slovan Liberec v evropských pohárech. Jedná se tedy o Josefa Petříka mladšího.

Navíc za Turnov nastupuje bývalý ligový fotbalista a ikona Slovanu Liberec Petr Papoušek. Ten v Liberci současně trénuje mládež. Donedávna ještě za Turnov hrával i obránce Tomáš Janů, který v sezóně 2010-2011 nosil i dres ústecké Army v první lize.

A jak se v Turnově těší na souboj s Armou? „Soupeř z první ligy by byl pro diváky samozřejmě mnohem atraktivnější, ale i Severočeši mají svou kvalitu. Už v pátek jim pokračuje liga, proto ten pohárově nezvyklý termín,“ dodal trenér Petřík.

Utkání začíná v úterý 8. srpna od 17 hodin.

Reklama

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře