Provoz na silnici I/10 z Tanvaldu do Harrachova je uzavřen pro nákladní vozy

Silnice, ilustrační foto. Foto: archiv Město Liberec
Silnice, ilustrační foto. Foto: archiv Město Liberec

Liberecký kraj - Na základě očekávaných vydatných sněhových srážek byl v sobotu 23. ledna 2016 v 9 hodin uzavřen provoz na silnici I/10 z Tanvaldu do Harrachova a dále na hraniční přechod s Polskem, pro nákladní vozidla nad 3,5 t (s výjimkou autobusů). Provoz není nijak omezen pro osobní dopravu.

Reklama

V návaznosti na toto opatření je aktivováno veškeré dopravní značení s výše uvedeným omezením, na jeho dodržování dohlíží Policie ČR ve spolupráci s Městskou policií Tanvald.

Doporučená alternativní trasa pro nákladní vozidla nad 3,5t je přes hraniční přechod Hrádek nad Nisou na silnici I/35.

Uzavírka je platná do odvolání a otevření úseku pro kamionovou dopravu bude závislé na aktuálním stavu vozovky v ranních hodinách v neděli 24. ledna 2016.

Informace o aktuální sjízdnosti můžete získat na www.dopravniinfo.cz nebo na nepřetržitém dispečerském pracovišti Silnice LK a.s., Nová Ves u Jablonce nad Nisou - tel: 724 535 034.

Očekávané oteplení může také zhoršit sjízdnost na úsecích udržovaných inertním posypem či pluhováním, kde se dá předpokládat, že ujeté sněhové vrstvy přestanou být kompaktní a na silnicích se objeví vyjeté koleje nebo vyšší vrstva rozměklého sněhu.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře