Lanovka na Ještěd nejezdí. Na Českolipsku jsou popadané stromy

Zásah blesku způsobil požár domu na Chrudimsku. Foto: archiv HZS Pardubického krajeZásah blesku způsobil požár domu na Chrudimsku. Foto: archiv HZS Pardubického kraje

Liberecký kraj - Hasiči v Libereckém kraji vyjížděli za posledních 24 hodin k více než pěti desítkám událostí. V noci likvidovali hlavně popadané stromy na komunikacích. V Okrouhlé na Českolipsku hořel neobydlený rodinný dům, škoda je 1,5 miliónu korun.

Reklama

Kvůli noční bouřce (8.7.2015)  bouřce nevyjela ve středu ráno ani kabinová lanovka na Ještěd, výluka je předběžně nahlášena do 12 hodin. Podle přednosty lanové dráhy Vladimíra Štěpána ke nutné opravit závadu na zabezpečení, které vyřadil blesk.

Podle webových stránek Českých drah omezovaly či omezují následky bouřek železniční dopravu na mnoha dalších místech republiky - popadané stromy odstraňují mimo jiné mezi Novým Borem a Českou Lípou.

ČTĚTE:  Na Karlovarsku řádila bouřka. Stovky výjezdů, padaly kroupy

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu
Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017

Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?
Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů


Komentáře