Dopravní omezení na I/35 ve směru na Prahu končí. V opačném směru ještě bude

Silniční obchvat, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Silniční obchvat, ilustrační foto. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

LIBERECKO - V úterý 8. listopadu 2016 bude ukončeno veškeré dopravní omezení v jízdním pásu silnice I/35 ve směru na Prahu. Rekonstrukce zádržných svodidel na krajnicích vozovky v tomto jízdní pásu mezi Jeřmanicemi a Hodkovicemi nad Mohelkou bude pokračovat v roce 2017 po skončení zimního období.

Reklama

Od 8. listopadu 2016 do 15. listopadu 2016 budou i nadále pokračovat dopravní omezení v jízdním pásmu ve směru na Liberec, konkrétně v úseku Rádelský mlýn – Liberec, kde se bude nadále jezdit v jednom jízdním pruhu.

Výměna zádržných svodidel a oprava krajnic silnic by na tomto úseku měla skončit nejpozději v úterý 15. listopadu 2016.

Pokud klimatické podmínky dovolí pokračovat v rekonstrukci zádržných systémů tak, od 15. 11. 2016 do konce listopadu, budou pokračovat práce na krajnicích v jízdním pásu Hodkovice – Rádelský mlýn. V případě nástupu zimního období a nemožnosti pokračovat v rekonstrukci, bude neprodleně dopravní omezení odstraněno.

Modernizace bezpečnostních systémů na daném úseku je nutná z důvodu zajištění vyšší bezpečnosti provozu, jelikož stávající zádržné systémy nevyhoví kategorii silnice pro motorová vozidla.

V roce 2017 bude probíhat modernizace zádržných systémů ve středním dělícím pásu i na krajnicích na navazujícím úseku I/35 Hodkovice nad Mohelkou – Ohrazenice.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře