V Hrádku nad Nisou se jednalo o využítí budoucí průmyslové zóny

Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.

Hrádek n/N. - Starosta města Hrádek nad Nisou uvítal pracovní návštěvu s v čele náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou. Jednalo se o využití části budoucí průmyslové zóny pro zázemí složek integrovaného záchranného systému.

Reklama

Starosta města Josef Horinka na radnici přivítal hosty pracovní návštěvy v čele s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou, který tu zastupoval ministra Jana Mládka.

„Tématem jednání bylo možné využití části budoucí hrádecké průmyslové zóny pro komplexní řešení zahrnující zázemí složek integrovaného záchranného systému, odstavné plochy pro automobilovou nákladní dopravu, služby i obchody," řekl mluvčí Roman Sedláček.

O budoucnosti průmyslové zóny by mělo být rozhodnuto ještě v tomto roce. Zájemci o pozemky ve dvou průmyslových zónách mezi Hrádkem nad Nisou a Oldřichovem na Hranicích mají na své nabídky čas už jen do konce října. V minulosti o pozemky nebyl výrazný zájem, ale situace se změnila, nejspíš díky zlepšující se české ekonomice.

Pro obyvatele by mělo otevření průmyslové zóny přinést benefity v podobě pracovních nabídek nebo lepší dostupnosti složek integrovaného záchranného systému.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu
Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017

Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?
Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů


Komentáře