V Hrádku nad Nisou se jednalo o využítí budoucí průmyslové zóny

Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.
Hrádek nad Nisou. Foto: archiv města Hrádek n./N.

Hrádek n/N. - Starosta města Hrádek nad Nisou uvítal pracovní návštěvu s v čele náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou. Jednalo se o využití části budoucí průmyslové zóny pro zázemí složek integrovaného záchranného systému.

Reklama

Starosta města Josef Horinka na radnici přivítal hosty pracovní návštěvy v čele s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou, který tu zastupoval ministra Jana Mládka.

„Tématem jednání bylo možné využití části budoucí hrádecké průmyslové zóny pro komplexní řešení zahrnující zázemí složek integrovaného záchranného systému, odstavné plochy pro automobilovou nákladní dopravu, služby i obchody," řekl mluvčí Roman Sedláček.

O budoucnosti průmyslové zóny by mělo být rozhodnuto ještě v tomto roce. Zájemci o pozemky ve dvou průmyslových zónách mezi Hrádkem nad Nisou a Oldřichovem na Hranicích mají na své nabídky čas už jen do konce října. V minulosti o pozemky nebyl výrazný zájem, ale situace se změnila, nejspíš díky zlepšující se české ekonomice.

Pro obyvatele by mělo otevření průmyslové zóny přinést benefity v podobě pracovních nabídek nebo lepší dostupnosti složek integrovaného záchranného systému.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře