SEZNAM: Liberecké chodníky se dočkají kompletní rekonstrukce

Chodník. Foto: archiv MojeLiberecko.czChodník. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

LIBEREC - Do oprav chodníků hned v několika ulicích se pustí letos v létě město Liberec. Radní schválili vypsání a realizaci veřejné zakázky. Jedná se hlavně o chodníky, které jsou vzhledem ke svému stavu již na hraně své životnosti, a celoplošná oprava je nejvhodnějším řešením.

Reklama

Opravy se dočkají chodníky na dvanácti místech v Liberci, v ulicích Letná, Broumovská – Jablonecká, Dobiášova, Bezová, Svatoplukova, Ruprechtická, Přemyslova, Aloisina Výšina, Božích bojovníků, Lukášovská, Gen. Svobody, Jiráskova, Sokolská a Polní.

S opravami by se mělo začít podle předpokladu v červenci 2016. Po hotových chodnících se lidé projdou už v listopadu 2016.

Předpokládané celkové náklady jsou ve výši 5 milionů bez DPH. Přesná výše bude známa a upřesněna po dokončení výběrového řízení.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu
Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017

Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?
Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů


Komentáře