Pokud bude sníh, rozjede se linka 39 z Liberce do Vesce

MHD v Liberci. Foto: archiv DPMLJMHD v Liberci. Foto: archiv DPMLJ

Liberec - Obnovení provozu linky č. 39 liberecké MHD, linka do sportovního areálu Vesec, bude v provozu pouze za vhodných sněhových podmínek.

Reklama

Pro běžkaře a vyznavače zimních radovánek se od 25. 12. 2015 do 13. 3. 2016 opět rozjede linka městské hromadné dopravy č. 39. Jízdní řád zimních spojů linky č. 39 budou aktuálně ovlivňovat sněhové podmínky v lokalitě veseckého sportovního areálu.

Cestující najdou informace o provozu na www.dpmlj.cz nebo na zákaznickém centru MHD ve Fügnerově ulici v Liberci na tomto spojení: tel. 485 344 183, mob. 739 682 097.

Spoje sezonní víkendové linky budou odjíždět podle svého platného jízdního řádu z terminálu MHD ze stanoviště označeného č. 5 (odjezdové stání linky č. 21). K dopravě do areálu lze použít i současně provozované spoje linek č. 13, 24 a 26 směr Doubí Sídliště, do zastávky U střediska. Odkud čeká návštěvníky přibližně 10 minut chůze.

Nová zimní víkendová linka s označením 39 bude zajíždět až na parkoviště přímo v areálu, tak jako tomu bylo již v letních měsících. Rozdíl proti letnímu provozu (jízdnímu řádu) je, že kromě víkendových spojů jsou nově zařazeny dva spoje v pracovní dny v podvečerních hodinách, které by měly vylákat občany k večernímu lyžování.

Dopravní podnik zavedl sezonní autobusovou linku do sportovního areálu Vesec od 8. května do 30. září letošního roku. Linka byla navržena jako víkendová, sloužící převážně rodinám s dětmi a zájemcům sportovního vyžití všech možností, které areál nabízí.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu
Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017

Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?
Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů


Komentáře