Náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě chce získat Českou cenu za architekturu

Náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě. Foto: archiv Město FrýdlantNáměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě. Foto: archiv Město Frýdlant

FRÝDLANT - Do širší nominace na Českou cenu za architekturu se dostalo náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě. Letos poprvé ji vyhlásí Česká komora architektů.

Reklama

Do soutěže mohly být přihlášeny projekty realizované v letech 2010 - 2015. Celkem jich bylo přihlášeno 475, do širší nominace pak během nominačního večera postoupilo v úterý 14. června 2016 jen 63 děl. A rekonstrukce náměstí ve Frýdlantu mezi ně patří.

Z těchto 63 děl v širší nominaci vybere porota na podzim deset finalistů, vítěz bude vyhlášen 7. listopadu 2016.


V užším výběru jsou zastoupeny jak velké administrativní komplexy, bytové objekty, veřejné budovy či veřejná prostranství, tak rodinné domy a menší projekty, které ukazují, že architektura je všude kolem nás.

Česká komora architektů oborové ocenění otevřela všem architektům – nejen svým členům, a dala tak šanci novým, mladým tvůrcům.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu Frťalu trápí marodka: Snad nás na zápasy bude dostatek, přeje si kouč Varnsdorfu
Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním
Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017 Miminka narozená ve druhé polovině srpna 2017

Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy? Roudnice nad Labem jako maloměsto. Slouží jako noclehárna Prahy?
Po zřícení malého letadla jsou mrtví Po zřícení malého letadla jsou mrtví
Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů Bílina chce řešit byznys s chudobou a hodlá koupit 500 bytů


Komentáře