FlixBus chce konkurovat RegioJetu, zaměří se na Liberec

Ilustrační smímek. Foto: pixabay.comIlustrační smímek. Foto: pixabay.com

LIBEREC - Cestující v autobusové dopravě se mohou těšit na dalšího silného dopravce. Poté, co linku z Prahy do krajských měst ovládl Vančurův RegioJet, vstupuje na trh další silná značka: FlixBus.

Reklama

FlixBus jezdící v zelených autobusech o sobě dá vědět už od 17. srpna. Spustí provoz na trojici linek: Praha - Brno, Praha - Karlovy Vary, Praha - Český Krumlov. Za další dva týdny pak otevře linku z Prahy do Liberce a Plzně.

Provozovatelem má být společnost Umbrella Coach & Buses, která má co dočinění s FlixBusem. V jeho rezervačním systému se také objeví.

FlixBus se chce zaměři na linku z Prahy do Liberce. Tam nyní úřaduje žlutý RegioJet, FlixBus tam má dosud dvě linky v nezajímavých časech. To by se mělo změnit. Liberecký zákazník se pak může těsit na konkurenční boj a dočasné zlevnění jízdenek. FlixBus chce do Liberce jezdit až desetkrát denně!

V Liberci bude FlixBus stavět na autobusovém nádraží. V Praze bude mít nástupní stanice na Černém Mostě a Florenci.Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat Vyberte si poslance. Na kandidátkách stran a hnutí lze kroužkovat
Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku Dochází k ovlivnění voleb? Podezření na kupčení s hlasy v Krupce na Teplicku
Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci Volební manuál 2017. Rekapitulace, jak se volí poslanci

Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení Žhář, který zapálil byt v Jirkově, dostal 15 let vězení
Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?


Komentáře