Zranění utrpěl motorkář po ošklivém pádu ze svého stroje

Dopravní nehoda řidiče motocyklu Foto: archiv Policie ČRDopravní nehoda řidiče motocyklu Foto: archiv Policie ČR

Liberec - Ve čtvrtek (17.4.2014) krátce po dvacáté hodině večerní havaroval řidič motocyklu na Štefánikově náměstí v Liberci. Po ošklivém karambolu utrpěl zranění.

Reklama

Podle infomací redakce SeveročeskýDeník.cz na místo nehody ihned vyjela posádka Zdravotnické záchranné služby a hlídka Policie ČR.

Zasahující záchranáři si na místě převzali zraněného řidiče motocyklu do své péče. V sanitním vozidle mu poskytli odbornou přednemocniční péči a následně jej odvezli do liberecké nemocnice k dalšímu vyšetření.

Zda motorkář nepřizpůsobil jízdu či došlo k technické závadě na jeho motocyklu nyní zjišťují přivolaní dopravní policisté.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Liberecko

Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit? Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit?
Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně
Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony

Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec
Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci
Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy


Komentáře