Zběsilá honička v ulicích nočního města. Řidič se spolujezdkyní skončil v cele

Auto po nehodě. Foto: policie ČR
Auto po nehodě. Foto: policie ČR

LIBEREC - Agresivního řidiče zadrželi policisté po honičce v Liberci. Vysoká rychlost způsobila, že nezvládl řízení při průjezdu kruhovým objezdem a naboural do lampy veřejného osvětlení.

Reklama

Zběsilou honičku, během které ujížděl s postarším vozem i 110 km/h ulicemi města, projel několika zákazy vjezdu všech motorových vozidel a nerespektoval znamení k zastavení vozu dávaná mu policisty, zakončil recidivista dopravní nehodou.

Vysoká rychlost způsobila, že nezvládl řízení při průjezdu kruhovým objezdem a naboural do lampy veřejného osvětlení. Paradoxně se tak stalo v místech, kde muže z Jablonce policisté začali pronásledovat. Ujeli skoro tři kilometry. Honičku zaznamena kamera v policejním voze.

"I přes to, že se svou spolujezdkyní byli oba patřičně promasírování vozidlovými airbagy, stačili si bezprostředně po nárazu ještě vyměnit místa v autě. 45letému muži, který není držitelem řidičského oprávění, byl několikrát soudně trestán a měl v době nehody vysloven zákaz řízení motorových vozidel zřejmě velmi záhy došlo, že by mohl putovat zpět do věznice, odkud před nedávnem vyšel ven," uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Mladá žena tak vylezla z nabouraného vozu z místa řidiče, zatímco recidivista se „zjevil“ na druhé straně.

Oba „výtečníci“ byli okamžitě zadrženi a putovali v doprovodu mužů zákona na policejní služebnu. Recidivista po bezodkladných úkonech pokračoval do policejní cely.

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře