Zátah na distributory pervitinu. Měli zásobovat celé Ústí nad Labem

Ilustrační foto: Policie ČR - foto: archiv Události 112Ilustrační foto: Policie ČR - foto: archiv Události 112

Ústí n/L - Ve středu (5.11.2014) ve čtyři hodiny ráno policisté zrealizovali osm měsíců rozpracovaný případ výroby a distribuce pervitinu. Policisté akci začali v Krásném Březně kde uzavřeli ulici Přístavní v obou směrem.

Reklama

Následně zásahová jednotka Ústeckého kraje spolu s pražskými kolegy provedly pět domovních prohlídek v ulici Matiční, Svádovská a Pekařská. Policisté při akci zadrželi 6 mužů a dvě ženy.

Dále policisté zajistlili dvě laboratoře na výrobu pervitinu, několik gramů pervitinu, plynovou pistoli a finančí hotovost. Všechny zajištěné věci byly odeslány na expertízu.

Na akci se kromě zásahových jednotek podílela také Celní správa, cizinecká policie, Městská policie a orgán péče o dítě. Dvěma mužům již policisté sdělili obvinění z trestných činů Nedovolené výroby a nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, a dále  Výroby a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu.

Celá akce trvala šest hodin.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře