Vražda dívky. Útočník ji prý měl škrtit 5 hodin

Zadržený muž, ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Zadržený muž, ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

DOUBICE - Muž, který je označován za vraha dívky, se podle vyšetřovacího spisu, jehož části zveřejnila MF Dnes, chtěl vyzkoušet, jaké to je vraždit. Vražda dívky v Doubici ve Šluknovském výběžku šokovala v září 2017 veřejnost.

Reklama

Podle vyšetřovacího spisu, který z části deník zveřejnil, se muž (Martin Ch.) na čin připravoval.

Jedna z dívek s ním před činem chodila. Seznámila jej i se svou o dva roky mladší kamarádkou, která s ní za Martinem Ch. jezdila do Doubice, kde choval koně.

V den, kdy se měla stát vražda, se trojice vydala na nákupy. Po návratu mělo dojít k tragédii.

Podle deníku MF Dnes nejprve mladší z dívek odešla z chalupy na procházku s mužovým psem. Muž pak druhou dívku odvedl do patra, kde jí spoutal ruce páskou a začal ji škrtit.

Když se vrátila druhá dívka, po jejím vstupu do chaty ji měl omráčit paralyzérem, spoutat ruce páskou a začít škrtit provazem. To mělo trvat celých pět hodin.

Pak starší dívku odvezl, kde u silnice ji našel řidič. V nemocnici dívka policistům vše řekla a poslala je do doubické chaty. Mladší dívka už ale byla mrtvá. Tělo našli ve sklepě.

Podle advokáta Michala Ch. jeho klient nechtěl vraždit, ale mělo jít o erotické hrátky, které se zvrtly. Posudky měly konstatovat, že v době činu byl údajný pachatel příčetný. Soud mu minulý týden prodloužil vazbu o další tři měsíce.

SOUVISEJÍCÍ: Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním

Děčínsko: Vražda dívky a pokus o zabití mladistvé

Reklama

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 16x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře