Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.comIlustrační snímek. Foto: pixabay.com

DĚČÍNSKO - Českem otřásl další brutální případ s následkem vraždy. V malé obci na Děčínsku muž usmrtil nezletilou dívku, druhá mu utekla.

Reklama

V úterý děčínský okresní soud rozhodoval, zda 35letého muže pošle do vazby. Muž se dopustil trestného činu na dvou mladistvých dívkách. Obě údajně znal a dokonce se souhlasem rodičů u něj mohly přespat.

Pachatel vraždil v chalupě v Doubicích na Děčínsku. Objekt měl pronajatý a bydlel v něm. Choval koně a díky nim znal obě dívky, které k němu dojížděly. Své oběti tak znal delší dobu.

Čtrnáctiletou školačku usmrtil, o dva roky starší dívka, kterou rovněž ohrožoval, mu stihla utéci. Starší z dívek měl u silnice zraněnou najít náhodný projíždějící řidič a dostat jí do bezpečí. Mladší z dívek podle TV Prima byla nalezena mrtvá a svázaná ve sklepě. Některé hlasy tvrdí, že ji pachatel zapíchl. Podle dostupných zpráv zavražděná dívka nebyla znásilněna. Policie zůstává tajemná, i s ohledem na rodiny pozůstalých a nízký věk obětí.

Případ tak obepíná chlad a nejistota. Co se tedy stalo a co 35letého muže vedlo k tak brutálnímu činu?

Obě dívky podle informací z médií měly souhlas od rodičů, aby u muže přespaly. Dokonce u něj nezůstávaly přes noc poprvé.

Co dále říci k případu, který se udál v noci ze sobotu na neděli?

Jak už jsme informovali, podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se muž brzy po zadržení přiznal k oběma činům. Incident se udál v malé obci Doubice u Krásné Lípy na okraji Národního parku České Švýcarsko. Ve stejné obci si také nechal postavit svou roubenku zpěvák Karel Gott.

Nyní pachateli hrozí trest vězení v rozmezí 15 až 20 let či dokonce výjimečný trest. Podle posledních informací skutečně násilník zamířil do vazby.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Roztokách u Semil hořela výrobní hala V Roztokách u Semil hořela výrobní hala
Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu? Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu?
Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna
Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy
Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018


Komentáře