Vrah z Doubic své oběti znal. Chodily k němu kvůli koním

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

DĚČÍNSKO - Českem otřásl další brutální případ s následkem vraždy. V malé obci na Děčínsku muž usmrtil nezletilou dívku, druhá mu utekla.

Reklama

V úterý děčínský okresní soud rozhodoval, zda 35letého muže pošle do vazby. Muž se dopustil trestného činu na dvou mladistvých dívkách. Obě údajně znal a dokonce se souhlasem rodičů u něj mohly přespat.

Pachatel vraždil v chalupě v Doubicích na Děčínsku. Objekt měl pronajatý a bydlel v něm. Choval koně a díky nim znal obě dívky, které k němu dojížděly. Své oběti tak znal delší dobu.

Čtrnáctiletou školačku usmrtil, o dva roky starší dívka, kterou rovněž ohrožoval, mu stihla utéci. Starší z dívek měl u silnice zraněnou najít náhodný projíždějící řidič a dostat jí do bezpečí. Mladší z dívek podle TV Prima byla nalezena mrtvá a svázaná ve sklepě. Některé hlasy tvrdí, že ji pachatel zapíchl. Podle dostupných zpráv zavražděná dívka nebyla znásilněna. Policie zůstává tajemná, i s ohledem na rodiny pozůstalých a nízký věk obětí.

Případ tak obepíná chlad a nejistota. Co se tedy stalo a co 35letého muže vedlo k tak brutálnímu činu?

Obě dívky podle informací z médií měly souhlas od rodičů, aby u muže přespaly. Dokonce u něj nezůstávaly přes noc poprvé.

Co dále říci k případu, který se udál v noci ze sobotu na neděli?

Jak už jsme informovali, podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se muž brzy po zadržení přiznal k oběma činům. Incident se udál v malé obci Doubice u Krásné Lípy na okraji Národního parku České Švýcarsko. Ve stejné obci si také nechal postavit svou roubenku zpěvák Karel Gott.

Nyní pachateli hrozí trest vězení v rozmezí 15 až 20 let či dokonce výjimečný trest. Podle posledních informací skutečně násilník zamířil do vazby.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře