Ve Šluknově na Děčínsku narazilo osobní vozidlo do stromu

ilustrační foto: osobní vozidlo narazilo do stromu (foto: Udalosti112.cz)ilustrační foto: osobní vozidlo narazilo do stromu (foto: Udalosti112.cz)

Šluknov – Ve čtvrtek (10.4.2014) došlo na silnici č.2666 v obci Šluknov okres Děčín k vážné dopravní nehodě při které osobní vozidlo narazilo v plné rychlosti do stromu. Řidič vozidla z největší pravděpodobností nepřizpůsobil jízdu stavu vozovce a následně havaroval.

Reklama

K nehodě došlo krátce před devatenáctou hodinou večerní. Na místě zasahují všechny záchranné složky.

Podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz zasahující jednotka profesionálních hasičů na místě nehody musela vyprostit zraněné osoby, které následně předala do péče Zdravotnické záchranné službě. Hasiči rovněž zajistili havarované vozidlo a provedli protipožární opatření.

Dle sdělení ŘSD je provoz na silnici v místě nehody částečně uzavřen. Dopravu na místě řídí policie. Předpokládané komplikace v dopravě v místě nehody mohou řidiči očekávat do 21. hodiny večerní. Příčinu nehody vyšetřují dopravní policisté.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Děčínsko

Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd! Bouřky zaměstnaly hasiče. Každou chvíli měli výjezd!
Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek Budeme chtít Nymburk ještě překvapit, tvrdí po prvním finále děčínský Pomikálek
Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy Basketbalisté Děčína jsou znovu ve finále ligy

Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč! Chebsko a Děčínsko (Šluknovsko): Regiony u německých hranic s velkými rozdíly. Víme proč!
Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky Sesuv půdy na trať z Dolního Žlebu do Bad Schandau zastavil mezinárodní rychlíky
Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000 Kaňon Labe od Lovosic po Hřensko míří do seznamu Natura 2000


Komentáře