V Děčíně napadal šílenec kolemjdoucí s nožem v ruce

Muž s nožem, ilustrační foto. Foto: archiv U112.cz
Muž s nožem, ilustrační foto. Foto: archiv U112.cz

Děčín - Chození po Děčíně je doslova o život. Přímo v centru města ve čtvrtek (12.3.2015) zaútočil šílenec s nožem po náhodném kolemjdoucím.

Reklama

Náhodného kolemjdoucího napadl neznámý útočník. Ještě stihl nakopnout blatník auta. Posléze na agresora upozornila řidička kolem páté odpolední, jež projížděla Masarykovým naměstím.

Následně policejní hlídka nebývale agresivního týpka, jenž ohrožoval veřejnost v centru města, zadržela. Agresora si všimla hlídka, ještě než ho chytila, tak ale zase útočil.

„Dotyčný se poté rozeběhl 
a na muže zaútočil, několikrát jej udeřil do zátylku a snažil se jej nakopnout. Z auta ihned vyskočil jeden ze strážníků, který útočníka odstrčil, přičemž si všiml, že má u sebe nůž, který mu okamžitě vyrazil 
z ruky a za pomoci hmatů 
a chvatů jej povalil na zem 
a zpacifikoval," popsal událost ředitel děčínské městské policie Marcel Horák. Šílenec pak skončil velmi brzy v poutech.

Napadený muž byl sice zraněn a musel být ošetřen, ale nejednalo se o nic vážného a už je v pořádku. Na vyšetření skončil i útočník, jenž krvácel z nosu.

„Díky rychlému zákroku nedošlo naštěstí k žádné větší újmě na zdraví nebo majetku. A v tomto případě stačilo velmi málo a útok mohl skončit tragicky," uzavřel ředitel Horák.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře