KRIMI

Nehoda v Tisé! Žena spadla ze skály, je těžce zraněnáNehoda v Tisé! Žena spadla ze skály, je těžce zraněná

TISÁ - V Tiských stěnách na Ústecku se těžce zranila 47letá žena.

V chomutovském zooparku uvízl vlk v elektrickém ohradníku. Zachránit ho museli návštěvníci!V chomutovském zooparku uvízl vlk v elektrickém ohradníku. Zachránit ho museli návštěvníci!

CHOMUTOV - V neděli podvečer došlo v chomutovském zooparku k nešťastné události, když tam uvlízl vlk do drátů elektrického ohradníku.

Nebezpečí v Děčíně: Dvacet zraněnýchNebezpečí v Děčíně: Dvacet zraněných

DĚČÍN - Ve čtvrtek ráno došlo k havárii v průmyslovém areálu v Děčíně. Dvacet lidí se zranilo, dvě osoby jsou v kritickém stavu.


Kulturista ve videu schvaloval střelbu na Roma, policie ho chce dostat před soudKulturista ve videu schvaloval střelbu na Roma, policie ho chce dostat před soud

CHOMUTOV - Plzeňský kulturista a zápasník Filip Grznár asi skončí před soudem. Poslat ho tam chtějí chomutovští policisté. Muž měl po internetu šířit video, v němž obhajuje zastřelení Roma v Chomutově…

Vlak sebral muži obě nohy!Vlak sebral muži obě nohy!

ČESKOLIPSKO - K velmi nepříjemné události došlo v sobotu v Zákupech na Českolipsku.

Na Jablonecku našli cyklistu v příkopě, později zemřelNa Jablonecku našli cyklistu v příkopě, později zemřel

JABLONECKO - Ve Smržovce na Jablonecku došlo k tragické události, když tam zemřel cyklista. Muž v příkopě byl nalezen v sobotu kolem deváté hodiny večerní.


Nehoda na Liberecku: Čtyři zranění!Nehoda na Liberecku: Čtyři zranění!

LIBERECKO - Při dopravní nehodě na Liberecku došlo ke čtyřem zraněním.

Policie viní za úmrtí novorozence jeho matkuPolicie viní za úmrtí novorozence jeho matku

TEPLICE - V pátek jsme informovali o nalezení těla mrtvého novorozence v jednom z kontejnerů v Teplicích.

V Teplicích se našlo mrtvé novorozeně!V Teplicích se našlo mrtvé novorozeně!

TEPLICE - Tepličtí kriminalisté řeší případ, při kterém se našlo tělo novorozence v kontejneru nedaleko nemocnice.


Pokladník sportovního oddílu z Teplicka měl prosázet klubové peníze!Pokladník sportovního oddílu z Teplicka měl prosázet klubové peníze!

TEPLICKO - Policisté vyšetřují kuriózní případ, při němž mělo dojít k zpronevěře peněz z klubové pokladny jednoho sportovního týmu na Teplicku.

Střelec, který zabil muže v dodávce, má jít na 12,5 roku do vězeníStřelec, který zabil muže v dodávce, má jít na 12,5 roku do vězení

ÚSTÍ NAD LABEM - Střelec z Chomutova má jít na 12,5 let do vězení. Podle Krajského soudu muž, který v květnu 2017 zastřelil řidiče v dodávce, jednal s úmyslem a nejednalo se o nutnou sebeobranu.

Útočníkům z Krupky hrozí za napadení policistů dva a čtyři roky!Útočníkům z Krupky hrozí za napadení policistů dva a čtyři roky!

KRUPKA - V úterý večer došlo v Krupce na Teplicku při policejním zásahu na opilého řidiče k napadení policejní hlídky. Výtržníci, kteří policisty napadli, mohou dostat vysoké tresty!


Strana 3 z 20
«« 1 2 3 4 5 »»