KRIMI

Přepadení v Mostě! Mládež se vracela z párty, chtěli je okrástPřepadení v Mostě! Mládež se vracela z párty, chtěli je okrást

Most - Dvojice zlodějů a násilníků minulý týden zastavila skupinku mládežníků, když se vraceli z diskotéky. Chtěli je obrat o všechno, donutili je vyndat věci z kapes.

Obstrukce v Ústí. Sebevrah zablokoval mostObstrukce v Ústí. Sebevrah zablokoval most

Ústí n/L. - V úterý (10.3.2015) odpoledne došlo v Ústí nad Labem k nepříjemné události. Sebevrah zablokoval most Edvarda Beneše přes řeku Labe. Celá akce trvala něco málo přes hodinu.

Opilec chtěl utéct od nehody. Měl ale smůlu!Opilec chtěl utéct od nehody. Měl ale smůlu!

Most - Řídil pod vlivem, alkoholu, drog a podle očekávání havaroval. Tím ale příhoda 31letého opilce z Mostu nekončila. Od nehody chtěl utéct, k jeho smůle ho ale zadržel kolemjdoucí policista, který …


Záchranka se srazila s autem! Všichni ale přežiliZáchranka se srazila s autem! Všichni ale přežili

Budyně n/O. - V neděli odpoledne došlo u Budyně nad Ohří na Litoměřicku k nešťastné nehodě vozidla záchranné služby s osobním automobilem.

Šílené! Seniorku zabila její známá kvůli majetkuŠílené! Seniorku zabila její známá kvůli majetku

Ústí n/L. - Hrůzný čin se odehrál na ústeckém sídlišti Severní Terasa. Devětasedmdesátiletou seniorku tam zabila její známá. Kvůli majetku!

Nešikovný zloděj po letech dopadenNešikovný zloděj po letech dopaden

Varnsdorf - V červnu 2007 se dopustil pachatel ve Varnsdorfu násilného vniknutí do rodinného domu, odnesl si věci za 879 Kč. Po letech byl dopaden.


Senior v České Lípě uchovával na balkoně 3 pistole. Hrozil masakr?Senior v České Lípě uchovával na balkoně 3 pistole. Hrozil masakr?

Česká Lípa - Zátah a následně šok. Senior volal českolipským strážníkům, že mu někdo chce zapálit balkon. Následně bylo zjištěno, že muž uchovává tři střelné zbraně.

Dvě loupeže jak z filmového hororu otřásly LibercemDvě loupeže jak z filmového hororu otřásly Libercem

Liberec - Masku z hororu Vřískot měl přes obličej pachatel, který s dvěma komplici zaútočil na dva lidi na ulici Liberce. Policie vyhlásila po sobotním (21.2.2015) incientu pátrání a žádá veřejnost o …

Rodinná tragédie. Masakr na Mostecku má děsivé detailyRodinná tragédie. Masakr na Mostecku má děsivé detaily

Havraň (Mostecko) - Teprve nyní vyplouvají na povrch detaily hrůzostrašné dopravní nehody, která se stala u Havraně už ve středu (18.2.2015). Těžká srážka se přetavila doslova do rodinné tragédie.


OBRAZEM. Zřícený ohořelý vrtulník na LitoměřickuOBRAZEM. Zřícený ohořelý vrtulník na Litoměřicku

Bohušovice n/O. - Dvoumístný vrtulník se zřítil ve čtvrtek (12.2.2015) u Bohušovic nad Ohří. Při pádu stroje uhořel pilot.

U Bohušovic na Litoměřicku se zřítil vrtulníkU Bohušovic na Litoměřicku se zřítil vrtulník

Bohušovice n/O. - Ve čtvrtek (12.2.2015) po 10. hodině u Bohušovic nad Ohří se zřítil vrtulník, zřejmě šlo o soukromý stroj. Na místě zasahují záchranáři.

Opilý řidič vjel v Děčíně na zastávku. Usmrtil člověka, čtyři zranilOpilý řidič vjel v Děčíně na zastávku. Usmrtil člověka, čtyři zranil

Děčín - Tragická nehoda v Děčíně ve středu (4.2.2015) večer se odehrála v Teplické ulici. Řidič, u něhož dechová zkouška potvrdila alkohol, vjel na autobusovou zastávku. Jeden člověk zemřel, další čty…


Strana 18 z 20
«« 16 17 18 19 20 »»