KRIMI

Za vraždu dívky v Klášterci dostal muž 20 let vězeníZa vraždu dívky v Klášterci dostal muž 20 let vězení

Ústí n/L., Klášterec n/O. - Za vraždu devítileté dívky z Klášterce nad Ohří, která se odehrála v září 2014, poslal Krajský soud v Ústí nad Labem 25letého muže do vězení. Za mřížemi si má odpykat 20 le…

V Chomutově byly v obchodním centru nalezeny výbušniny a zbraněV Chomutově byly v obchodním centru nalezeny výbušniny a zbraně

Chomutov - Policie v pondělí (13.4.2015) našla v areálu obchodního centra na sídlišti Březenecká v Chomutově zbraně a výbušniny. Zajistila je při vyšetřování trestné činnosti tří mužů.

V Děčíně napadal šílenec kolemjdoucí s nožem v ruceV Děčíně napadal šílenec kolemjdoucí s nožem v ruce

Děčín - Chození po Děčíně je doslova o život. Přímo v centru města ve čtvrtek (12.3.2015) zaútočil šílenec s nožem po náhodném kolemjdoucím.


Přepadení v Mostě! Mládež se vracela z párty, chtěli je okrástPřepadení v Mostě! Mládež se vracela z párty, chtěli je okrást

Most - Dvojice zlodějů a násilníků minulý týden zastavila skupinku mládežníků, když se vraceli z diskotéky. Chtěli je obrat o všechno, donutili je vyndat věci z kapes.

Obstrukce v Ústí. Sebevrah zablokoval mostObstrukce v Ústí. Sebevrah zablokoval most

Ústí n/L. - V úterý (10.3.2015) odpoledne došlo v Ústí nad Labem k nepříjemné události. Sebevrah zablokoval most Edvarda Beneše přes řeku Labe. Celá akce trvala něco málo přes hodinu.

Opilec chtěl utéct od nehody. Měl ale smůlu!Opilec chtěl utéct od nehody. Měl ale smůlu!

Most - Řídil pod vlivem, alkoholu, drog a podle očekávání havaroval. Tím ale příhoda 31letého opilce z Mostu nekončila. Od nehody chtěl utéct, k jeho smůle ho ale zadržel kolemjdoucí policista, který …


Záchranka se srazila s autem! Všichni ale přežiliZáchranka se srazila s autem! Všichni ale přežili

Budyně n/O. - V neděli odpoledne došlo u Budyně nad Ohří na Litoměřicku k nešťastné nehodě vozidla záchranné služby s osobním automobilem.

Šílené! Seniorku zabila její známá kvůli majetkuŠílené! Seniorku zabila její známá kvůli majetku

Ústí n/L. - Hrůzný čin se odehrál na ústeckém sídlišti Severní Terasa. Devětasedmdesátiletou seniorku tam zabila její známá. Kvůli majetku!

Nešikovný zloděj po letech dopadenNešikovný zloděj po letech dopaden

Varnsdorf - V červnu 2007 se dopustil pachatel ve Varnsdorfu násilného vniknutí do rodinného domu, odnesl si věci za 879 Kč. Po letech byl dopaden.


Senior v České Lípě uchovával na balkoně 3 pistole. Hrozil masakr?Senior v České Lípě uchovával na balkoně 3 pistole. Hrozil masakr?

Česká Lípa - Zátah a následně šok. Senior volal českolipským strážníkům, že mu někdo chce zapálit balkon. Následně bylo zjištěno, že muž uchovává tři střelné zbraně.

Dvě loupeže jak z filmového hororu otřásly LibercemDvě loupeže jak z filmového hororu otřásly Libercem

Liberec - Masku z hororu Vřískot měl přes obličej pachatel, který s dvěma komplici zaútočil na dva lidi na ulici Liberce. Policie vyhlásila po sobotním (21.2.2015) incientu pátrání a žádá veřejnost o …

Rodinná tragédie. Masakr na Mostecku má děsivé detailyRodinná tragédie. Masakr na Mostecku má děsivé detaily

Havraň (Mostecko) - Teprve nyní vyplouvají na povrch detaily hrůzostrašné dopravní nehody, která se stala u Havraně už ve středu (18.2.2015). Těžká srážka se přetavila doslova do rodinné tragédie.


Strana 18 z 21
«« 16 17 18 19 20 »»