Strach v Liberci. Zvrhlík obtěžoval dvě školačky

Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Liberec - Kriminalisté Krajského ředitelství policie Libereckého kraje objasňují případ sexuálního obtěžování dvou školaček v Liberci.

Reklama

Služba kriminální policie Krajského ředitelství policie Libereckého kraje prověřuje oznámené sexuální obtěžování dvou nezletilých dívek neznámým mužem, ke kterému podle jejich výpovědi došlo v prostoru schodiště v obchodním domě Korint v Broumovské ulici v Liberci v pátek 14. února 2014 v čase mezi 7.40 až 8.00 hodin.

"Mezi pachatelem a dívkami nedošlo k žádnému fyzickému kontaktu a dívky neutrpěly žádné zranění," konstatovala liberecká policejní mluvčí Ivana Baláková.

Na základě oznámeného skutku přijali policisté preventivní opatření, na kterých spolupracují i základní školy nebo liberečtí městští strážníci. "Jaká konkrétní to jsou, nebudeme z důvodu taktiky zveřejňovat," uvedla mluvčí.

Policisté v této souvislosti pátrají po muži ve věku kolem 30 let, štíhlého, asi 180 cm vysokého. Má snědou pleť, tmavě hnědé vlasy, dlouhé 5 až 10 cm, vyčesané nahoru. Nosí kotlety, má lehké strniště, tmavé, spíše menší oči, husté obočí, širší nos a plné rty. Jedná se o kuřáka. Muž hovoří s cizím přízvukem.

Oblečen byl do černé šusťákové bundy s hnědým pruhem na prsou, tmavé mikiny na zip a tmavých kalhot (zřejmě riflí). Na nohou měl černé boty s červeným nápisem AIDO na jejich jazyku a boku.

Měl u sebe otevírací nůž s červenou střenkou a stříbrným ostřím, dlouhým asi 10 cm.

"Žádáme případné svědky, kteří v pátek před 8. hodinou ranní zaregistrovali v obchodním domě Korint v Broumovské ulici v Liberci muže výše uvedeného popisu, aby je neprodleně prostřednictvím linky 158 informovali o jeho pohybu," dodala mluvčí.

-tz-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru
Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku

Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!
Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech

Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018
Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví

Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví
Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!


Komentáře