Strach v Liberci. Zvrhlík obtěžoval dvě školačky

Znak Policie ČRZnak Policie ČR

Liberec - Kriminalisté Krajského ředitelství policie Libereckého kraje objasňují případ sexuálního obtěžování dvou školaček v Liberci.

Reklama

Služba kriminální policie Krajského ředitelství policie Libereckého kraje prověřuje oznámené sexuální obtěžování dvou nezletilých dívek neznámým mužem, ke kterému podle jejich výpovědi došlo v prostoru schodiště v obchodním domě Korint v Broumovské ulici v Liberci v pátek 14. února 2014 v čase mezi 7.40 až 8.00 hodin.

"Mezi pachatelem a dívkami nedošlo k žádnému fyzickému kontaktu a dívky neutrpěly žádné zranění," konstatovala liberecká policejní mluvčí Ivana Baláková.

Na základě oznámeného skutku přijali policisté preventivní opatření, na kterých spolupracují i základní školy nebo liberečtí městští strážníci. "Jaká konkrétní to jsou, nebudeme z důvodu taktiky zveřejňovat," uvedla mluvčí.

Policisté v této souvislosti pátrají po muži ve věku kolem 30 let, štíhlého, asi 180 cm vysokého. Má snědou pleť, tmavě hnědé vlasy, dlouhé 5 až 10 cm, vyčesané nahoru. Nosí kotlety, má lehké strniště, tmavé, spíše menší oči, husté obočí, širší nos a plné rty. Jedná se o kuřáka. Muž hovoří s cizím přízvukem.

Oblečen byl do černé šusťákové bundy s hnědým pruhem na prsou, tmavé mikiny na zip a tmavých kalhot (zřejmě riflí). Na nohou měl černé boty s červeným nápisem AIDO na jejich jazyku a boku.

Měl u sebe otevírací nůž s červenou střenkou a stříbrným ostřím, dlouhým asi 10 cm.

"Žádáme případné svědky, kteří v pátek před 8. hodinou ranní zaregistrovali v obchodním domě Korint v Broumovské ulici v Liberci muže výše uvedeného popisu, aby je neprodleně prostřednictvím linky 158 informovali o jeho pohybu," dodala mluvčí.

-tz-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili
V Krušných horách se objevuje rys V Krušných horách se objevuje rys
Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice

Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy
Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit
Němec Tesoura, který pobodal přítelkyni v Litvínově, dostal pět let Němec Tesoura, který pobodal přítelkyni v Litvínově, dostal pět let


Komentáře