Sníh na severu Čech: dopravní nehody i kalamita v centru Ústí n. L.

Dopravní nehoda, ilustrační foto. Foto: HZS ÚKDopravní nehoda, ilustrační foto. Foto: HZS ÚK

Ústecký kraj, Liberecký kraj - Zasněžené středeční (22.1.2014) ráno zkomplikovalo dopravu na severu Čech. Kromě několika nehod (Žatecká ulice v Mostě) bylo zablokováno i centrum Ústí nad Labem.

Reklama

Hromadná dopravní nehoda komplikuje od rána provoz v centru Ústí nad Labem. V Klíšské ulici havarovalo sedm osobních aut. Podle policejní mlivčí Valerie Bartošové nehoda nemá vážné následky a obešla se bez zranění.

Policie odhaduje, že silnice by opět měla být zcela průjezdná zhruba do 11 hodiny. Jako příčina se podle policie jeví namrzlá vozovka a v době nehody i hustě sněžilo.

"Jednotka hasičů ze stanice Most vyjela na žádost Zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě dodávky a osobního auta v Žatecké ulici v Mostu – Čepirohách. Zraněného člověka vzala do Péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli protipožární opatření, uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných aut, odtrhli od sebe zaklíněná vozidla a postavili je ke krajnici," informoval mluvčí severočeských hasičů Lukáš Marvan.

Další nehoda se stala ráno v Horním Podluží na Šluknovsku. "Auto přerazilo sloup elektrického vedení.  Dva zraněné odvezla Zdravotnická záchranná služba.  Na místo se dostavil technik ČEZ. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny z havarovaného auta a pomohli technikovi ČEZ stabilizovat sloup," popsal mluvčí.

 

 

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018

Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví
Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví

Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!
Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé


Komentáře