Sníh na severu Čech: dopravní nehody i kalamita v centru Ústí n. L.

Dopravní nehoda, ilustrační foto. Foto: HZS ÚKDopravní nehoda, ilustrační foto. Foto: HZS ÚK

Ústecký kraj, Liberecký kraj - Zasněžené středeční (22.1.2014) ráno zkomplikovalo dopravu na severu Čech. Kromě několika nehod (Žatecká ulice v Mostě) bylo zablokováno i centrum Ústí nad Labem.

Reklama

Hromadná dopravní nehoda komplikuje od rána provoz v centru Ústí nad Labem. V Klíšské ulici havarovalo sedm osobních aut. Podle policejní mlivčí Valerie Bartošové nehoda nemá vážné následky a obešla se bez zranění.

Policie odhaduje, že silnice by opět měla být zcela průjezdná zhruba do 11 hodiny. Jako příčina se podle policie jeví namrzlá vozovka a v době nehody i hustě sněžilo.

"Jednotka hasičů ze stanice Most vyjela na žádost Zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě dodávky a osobního auta v Žatecké ulici v Mostu – Čepirohách. Zraněného člověka vzala do Péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli protipožární opatření, uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných aut, odtrhli od sebe zaklíněná vozidla a postavili je ke krajnici," informoval mluvčí severočeských hasičů Lukáš Marvan.

Další nehoda se stala ráno v Horním Podluží na Šluknovsku. "Auto přerazilo sloup elektrického vedení.  Dva zraněné odvezla Zdravotnická záchranná služba.  Na místo se dostavil technik ČEZ. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny z havarovaného auta a pomohli technikovi ČEZ stabilizovat sloup," popsal mluvčí.

 

 

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře