Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

JIRKOV - Skutečnou inteligenci prokazoval řidič z Jirkova. Schválně způsobil dvě dopravní nehody. Důvod je velmi kuriózní.

Reklama

Osmačtyřicetiletý muž z Jirkova na Chomutovsku se údajně dopustil zcela nevšedního činu. Způsobil dvě dopravní nehody. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního. Jenže údajně ho mohlo znepokojovat, že při obou událostech jej předjely ženy - řidičky. A na to konto přišla řidičova nevšení reakce.

Podle policejní mluvčí Marie Pivkové se prvního deliktu dopustil už v červnu letošního roku. Tehdy se měl dostat do křížku v Chomutově se řidičkou, která jej předjela. Pak jí údajně úmyslně bočně narazil auto.

Podruhé se 48letý řidič provinil nedávno. Opět jiná žena - řidička jej měla předjet. Ženu pak podle policejní mluvčí dojel, předjel a najednou vjel do jejího jízdního pruhu. Žena nezvládla přes vešekerou snahu zareagovat a došlo k další srážce.

Škody na obou vozidlech tehdy řidič způsobil v údajné hodnotě 50 tisíc korun. K větším zraněním nedošlo. Muž je ovšem už ve vazbě a hrozí mu až osmileté vězení za pokus o ublížení na zdraví.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře