Poslední dubnový den si na Ústecku vyžádal jedenáct požárů

Hasiči Ústeckého kraje Foto: archiv Události112.czHasiči Ústeckého kraje Foto: archiv Události112.cz

Ústí nad Labem - Od včerejších podvečerních hodin až do brzkých ranních prvomájových hodin (1.5.2014) vyjely hasičské jednotky v Ústeckém kraji celkem k 11 menším požárům. V Dolním Podluží okres Děčín to bylo pálení odpadu. V Ústí nad Labem – Předlicích požár odpadků v neobydleném domě.

Reklama

O požárech posledního dubnového dne informoval redakci SeveročeskýDeník.cz krajský mluvčí ústeckých hasičů Lukáš Marvan s tím, že v Miřeticích u Klášterce nad Ohří hasiči likvidovali požár hromady klestí.

V Kadani požár papírové krabice. V Lomu okres Most požár suchého rákosí 60x20m. V Ústí nad Labem Na Sklace požár trávy 3x3m. V Tyršově ulici v Oseku hořel odpadkový kontejner. V Chlumci okres Ústí nad Labem hořel odpadkový koš. Ve Varnsdorfu hořela hromada listí a kompostu.

V Ústí nad Labem – Krásném Březně hořely odpadky v neobydleném domě. Ve Varnsdorfu v Poštovní ulici hořelo v neobydleném domě, doplnil Marvan.

Podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz ani jeden z požárů v Ústeckém kraji přímo nesouvisel s tradičním pálením čarodejnic, které se v kraji letos obešlo bez větších problémů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře