Policie zasahovala proti vařičům drog ve třech okresech naráz

Drogy, Foto: Archiv Policie ČRDrogy, Foto: Archiv Policie ČR

Ústecký kraj - Policisté zasahovali proti vařičům a dealerům drog ve třech okresech najednou. Zátah proběhl v 6:00 ráno. Účastnilo se 120 policistů v 17 prohlídkách nemovitostí. Zabaveny byly chemikálie, 3 kilogramy marihuany a dvě kompletní varny na výrobu pervitinu.

Reklama

Policisté zasahovali v případu výroby a distribuce pervitinu na území tří okresů. „Vzhledem k rozsahu muselo dojít ve stejný čas, ale na různých místech kraje, k zásahu," sdělila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

„Na celé realizaci se podílelo cca 120 policistů a zásahové jednotky z Ústeckého kraje, z Královohradeckého kraje a Hl.m.Prahy," dodala. Bylo provedeno 17 prohlídek nemovitostí.

„Při domovních prohlídkách byly zajištěny dvě kompletní varny na výrobu pervitinu, větší množství chemikálií a u jednoho zadrženého také 4 kilogramy marihuany," informovala mluvčí. V souvislosti s akcí byla zabavena i 3 osobní vozidla.

V současnosti je trestně stíháno 16 osob, ale Policie případ nadále prošetřuje.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře