Pohřešovaná dívka z Liberce byla nalezena mrtva. Spáchala sebevraždu

Policie ČR, ilstrační foto. Foto: archiv U112.czPolicie ČR, ilstrační foto. Foto: archiv U112.cz

Liberec - Tělo třináctileté dívky z Liberce našla v úterý (14.4.2015) policie po dvoudenním pátrání. Matka dítě pohřešovala od pondělního odpoledne. Dívka nedorazila ze školy do zájmového kroužku, kam si ji matka přijela vyzvednout. Dívka spáchala sebevraždu, u těla byl nalezen dopis na rozloučenou.

Reklama

Mobilní telefon dívky se našel u obchodního centra v Liberci. Tělo bylo nalezeno u libereckého letiště v lese. Tedy v lokalitě pouze několik set metrů od nákupního centra.

"Přivolaná lékařka na těle dívky nezjistila stopy násilí. Podle všeho si dívka ublížila sama. V jejích osobních věcech byly nalezeny doklady, a také dopis na rozloučenou," informovala liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Bude nařízena soudní pitva, která zjistí přesnou příčinu smrti.

Policejní mluvčí dodala, že nešťastnou a pro rodinu bolestnou událost policisté i nadále prošetřují a zjišťují veškeré okolnosti. "S ohledem na věk dívky, na rodiče, kteří jsou v péči lékařů, policie nebude sdělovat bližší informace k tomu, jaký způsob si dívenka k odchodu ze života zvolila," dodala Vlasta Suchánková.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Liberecko

Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit? Cizinec v kempu zaútočil nožem na jiného muže. Chtěl vraždit?
Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně Sever Čech trápí déšť, hrozí povodně
Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony Zachránili tenistku Kvitovou, teď dostanou miliony

Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec Nejnavštěvovanější místa v Česku. V žebříčku exceluje Liberec
Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci Andrej Babiš i Miloš Zeman pod palbou protestů nejen v Praze, ale i v Liberci
Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy Na Spartě nemáme co ztratit, avizuje Karafiát před finišem ligy


Komentáře