Pacient měl pobodat jiného pacienta přímo v nemocnici

Nůž, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comNůž, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

TEPLICE - Neštěstí se odehrálo v teplické nemocnici, která spadá pod Krajskou zdravotní. Psychicky nemocný muž měl v noci na sobotu (11.11.2017) na pokoji pobodat spící spolupacienty.

Reklama

Informaci přinesl server Novinky.cz, který se odkazuje na deník Právo. Deníku měl incident potvrdit teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Událost s krvavými následky se měla odehrát na neurologickém oddělení teplické nemocnice. Deník Právo se odvolává na syna jednoho z údajně pobodaných pacientů.

Personál nemocnice po útoku, kdy agresivní muž měl údajně pobodat dva pacienty, prý přivolal policii, aby odvezla agresivního pacienta do psychiatrické léčebny.

Incident potvrdil i mluvčí Krajské zdravotní. Ivo Chrástecký pro web ale uvedl, že vedení nemocnice se k případu vyjádří poté, co se seznámí s podrobnostmi. Kauzou se zabývá kriminální policie.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu
FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes
Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let


Komentáře