Pacient měl pobodat jiného pacienta přímo v nemocnici

Nůž, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comNůž, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

TEPLICE - Neštěstí se odehrálo v teplické nemocnici, která spadá pod Krajskou zdravotní. Psychicky nemocný muž měl v noci na sobotu (11.11.2017) na pokoji pobodat spící spolupacienty.

Reklama

Informaci přinesl server Novinky.cz, který se odkazuje na deník Právo. Deníku měl incident potvrdit teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Událost s krvavými následky se měla odehrát na neurologickém oddělení teplické nemocnice. Deník Právo se odvolává na syna jednoho z údajně pobodaných pacientů.

Personál nemocnice po útoku, kdy agresivní muž měl údajně pobodat dva pacienty, prý přivolal policii, aby odvezla agresivního pacienta do psychiatrické léčebny.

Incident potvrdil i mluvčí Krajské zdravotní. Ivo Chrástecký pro web ale uvedl, že vedení nemocnice se k případu vyjádří poté, co se seznámí s podrobnostmi. Kauzou se zabývá kriminální policie.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny
Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše

Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila
Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec


Komentáře