O desítky tisíc korun připravila důvěřivé lidi 24letá žena z Teplicka

Zasahující policista PČR Foto: archiv Události112.czZasahující policista PČR Foto: archiv Události112.cz

Teplicko - Prostřednictvím dvou inzertních serverů na internetu nabízela od září loňského roku do letošního března k prodeji mobilní telefony různých značek. Vykutálená podvodnice nejen že nikdy nic nikomu neposlala, ale v jednom případě byla natolik drzá, že místo objednaného mobilu kupující poslala shnilou bramboru!

Reklama

O případu informoval redakci SeveročeskýDeník.cz Teplický policiejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že peníze si nechala posílat buď na účet, nebo poštovní poukázkou, ačkoliv předem věděla, že zájemcům telefony neodešle. V jednom případě poslala poškozené v balíku bramboru, dalším už nedorazila vůbec žádná zásilka.

Za několik měsíců takto „napálila“ nejméně devět lidí, které připravila o téměř 55 tisíc korun.

Žena, která byla v loňském roce za předešlé podvody pravomocně podmíněně odsouzena, byla obviněna z přečinu podvodu, za který jí hrozí až pětiletý trest odnětí svobody. Vzhledem k důvodné obavě, že by na svobodě v páchání trestné činnosti pokračovala, byl podán podnět k jejímu vzetí do vazby, který soudce akceptoval, doplnil Vítek.

Podvodnice z teplicka, již čeká na svůj trest ve vazební věznici, kde zcela jistě již nikomu finančně ani jinak neubíží.

Na zpravodajském serveru Události112.cz jsme dnes (22.4.2014) také informovali o podobném případu, který se odehrál na chebsku, kde se pro změnu vykutálený muž vydával za soudního exekutora či krajského hygienika a lákal tak z lidí podvodným způsobem desítky tisíc korun.

-jb-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo


Komentáře