Nad Ústeckem se přehnala bouře. Prudký déšť zaměstnal hasiče

Jednotky hasičů Ústeckého kraje, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czJednotky hasičů Ústeckého kraje, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Ústecký kraj - V sobotu (20.9.2014) odpoledne vyjely hasičské jednotky kvůli silnému dešti hned k 17 událostem v Ústeckém kraji.

Reklama

"Jednotka odstranila kameny z vozovky po sesuvu zeminy v Bystřanské ulici v Teplicích – Proseticích, čerpala vodu ze sklepa ve Fibichově ulici v Teplicích - Trnovanech, ostatní události nebyly většího charakteru," uvedl pro SeveročeskýDeník.cz Lukáš Marvan, mluvčí severočeských hasičů.

V okresu Litoměřice byly nahlášeny 3 události. V Brníkově u Mšených Lázní spadl na vozovku strom, ve Starém Mlýnci – Ploskovicích byl ucpaný mostek.

V okresu Louny byly nahlášeny 3 události. Hasiči čerpali vodu ze sklépů v Husově ulici, kde se částečně propadla zemina do kanalizace, hasiči z trhliny odčerpali vodu a sesuv zabezpečili. Vodu čerpali rovněž z kruhového objezdu u prodejny Tesco.

V Radíčevsi monitorovali hráz rybníka a čerpali vodu ze sklepa. V okresu Ústí nad Labem hasiči čerpali vodu z laguny na sídlišti Mojžíř, dále v Labské ulici v Povrlech a sbírali kameny sesunuté na vozovku ve Velkém Březně.

Na Chomutovsku v Okounově natekla voda na trať, hasiči uvolnili odtok. V okresu Most čerpala jednotka vodu z laguny u prodejny Kaufland v Litvínově, doplnil k aktuálním událostem na severu Čech mluvčí ústeckých hasičů Marvan.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře