Nad Ústeckem se přehnala bouře. Prudký déšť zaměstnal hasiče

Jednotky hasičů Ústeckého kraje, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czJednotky hasičů Ústeckého kraje, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Ústecký kraj - V sobotu (20.9.2014) odpoledne vyjely hasičské jednotky kvůli silnému dešti hned k 17 událostem v Ústeckém kraji.

Reklama

"Jednotka odstranila kameny z vozovky po sesuvu zeminy v Bystřanské ulici v Teplicích – Proseticích, čerpala vodu ze sklepa ve Fibichově ulici v Teplicích - Trnovanech, ostatní události nebyly většího charakteru," uvedl pro SeveročeskýDeník.cz Lukáš Marvan, mluvčí severočeských hasičů.

V okresu Litoměřice byly nahlášeny 3 události. V Brníkově u Mšených Lázní spadl na vozovku strom, ve Starém Mlýnci – Ploskovicích byl ucpaný mostek.

V okresu Louny byly nahlášeny 3 události. Hasiči čerpali vodu ze sklépů v Husově ulici, kde se částečně propadla zemina do kanalizace, hasiči z trhliny odčerpali vodu a sesuv zabezpečili. Vodu čerpali rovněž z kruhového objezdu u prodejny Tesco.

V Radíčevsi monitorovali hráz rybníka a čerpali vodu ze sklepa. V okresu Ústí nad Labem hasiči čerpali vodu z laguny na sídlišti Mojžíř, dále v Labské ulici v Povrlech a sbírali kameny sesunuté na vozovku ve Velkém Březně.

Na Chomutovsku v Okounově natekla voda na trať, hasiči uvolnili odtok. V okresu Most čerpala jednotka vodu z laguny u prodejny Kaufland v Litvínově, doplnil k aktuálním událostem na severu Čech mluvčí ústeckých hasičů Marvan.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře